Manipulácia s ľuďmi aj cez duchovno

Tentokrát sa prihováram k vám ako duchovná bytosť, Shogun. A prosím nemýľte si ma s ľudským Shogunom z histórie. Osobne pre mňa je podstatné byť pozorovateľom všetkého diania cez neutralitu, alebo cez bezpodmienečnosť vesmíru. Neberiem vám možnosť sa vyjadriť ku všetkému dejúcemu vo vašom živote, v krajine, na tejto planéte, či mimo planéty. Vnímam ale, že aj v rámci duchovna a zámerne nehovorím o svetle, sa dejú veci. Pred rokmi by som to asi prehliadol, ale teraz v rámci transformácie moje vnútro reaguje. Prosím, toto čo budem písať teraz, nie je útok na nikoho, na nič, nakoľko všetci SME a všetko SME. Všetky vedomosti máme z minulostí. Ale tieto vedomosti otáčame často do duchovnej vlastnej pravdy.

Akonáhle niekto tvrdí, že to jeho podanie duchovna je to naj, jeho cvičenie je naj, meditácia je naj, a atď. čo všetko je naj, je manipulácia cez duchovné ego. Viem, to všetko patrí ku transformácii. Len prosím tá transformácia môže byť kruhovitá, kde poznanie prichádza horizontálne cez nové vedomosti, no zároveň hladina vibrácií je stále skoro rovnaká, čo vnímame ako že sa všetko opakujeme cyklicky. A potom je vertikálna. To sú jednotlivci, ktorí sa rozhodli všetko meniť, aj cez bolesť. Ako sa hovorí, pravda bolí, no tá bolesť v tomto ponímaní je iná, neviem ju vysvetliť a ani ju nemienim porovnávať, to by som manipuloval, ba by som to cítil ako klamstvo.

Žiadna duchovná disciplína nie je naj. Vždy je to o tom, na čo sme pripravení, ako sme pripravení, čo sme ochotní urobiť pre seba. Ísť do poznania cez horizontálny, vertikálny alebo oboje. Každý za seba sa rozhoduje, čo si vyberá. V čom teoretizuje, čo praktizuje. Ale nakoniec si dajte otázku. Kde sa nachádza ozajstná pravá Skutočnosť? To čo vidia naše oči v 3D je matrix a nie pravá Skutočnosť.

Teraz ako to píšem, stále viac chápem, že prečo mám tú bezmennú školu robiť v BA. Verím, že bude aj inde a už viem, že prečo má byť bezmenná. Kto to vie, nech to napíše do správy. Na komentáre nebudem reagovať aby som nikoho nepoplietol.

S láskou pre nás
????????????????Ján Shogun Bálint ????????????????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Stáva sa to aj Vám?​ Potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.