Ďalšie informácie k posledným dňom o energo-upíroch

 

© www.Gaia2010.sk

Ako sa hovorí, všetko má svoj začiatok ale aj koniec. Pravdepodobne niektorým z vás sa udiali také zvláštne udalosti posledné dni. Nie je to novota, ale predsa niečo na tom bude.
O čo sa jedná? O energetických upíroch.
Ako keby zošaleli, zbláznili sa. Zrazu sa ozvali aj tí, na ktorých sme už zabudli, alebo skúšali všetko možné, aby z nás nejako cucli.

Verím, že sme už dosť silní, poučení, dokážeme im odolať.
Otázkou je, prečo zrazu tento cirkus, pokus?

Odpoveď je jednoduchá. V rámci transformácie opäť nastal stav, kedy na určitej vibračnej výške je tejto energie menej. Je to stav, kedy sa nevedia nadýchnuť, nasať energiu z druhých. A tak skúšajú ľudí nejako vyprovokovať, aby ich dostali dole na nižšie vibrácie.

Sú to rôzne provokácie, chytanie vás za slová a otáčanie ich proti vám. Či vyvolať vo vás ľútosť, alebo zodpovednosť za ich nezdary atď…

Pokiaľ ste to zbadali vo vašej prítomnosti, udržte svoje vibrácie prosím. Každý jedinec je zodpovedný za svoje prítomné bytie. Pokiaľ nás niekto požiada o radu, môžeme poradiť, ale ak vidíme, že nepracuje na sebe a naďalej sa len vyhovára, plače, dúfa, ľutuje sa atď., je jasné, že chce len našu pozornosť, energiu.

Určite viete ako to riešiť. Ako odstrihnúť, takýchto jedincov. Apropo, len takú maličkosť ešte. To čo cuckajú z druhých, je ich životná energia. Preto sa potom cítime tak unavene, keď je nám odobratá bez nášho súhlasu a bez nášho vedomia. A vlastne, takto si necháme skracovať vlastný život.

 

S láskou Ján Shogun Bálint

 

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.