Duše, ktoré sa majú stretnúť, sa vždy stretnú

 

© www.Gaia2010.sk
Čo vás napadlo, keď ste si prečítali názov?
Stretnutie pravej lásky? Alebo niečo iné? Mňa, že mám niečo napísať. Tak sa nechávam viesť dušou a dávam to do slov. Snáď ma už trochu poznáte a tak sa aj budem opakovať, keď napíšem, že náhody neexistujú ani v tomto smere v rámci vzťahov. Vždy stretávame duše, ktoré sú k nám posielané pre niečo. Presnejšie povedané, sú to dohody duší.

Je to jedno, či to stretnutie je krásne, milujúce alebo je to nejaká dráma. Sú to naše dohody našich duší, zámery našich duší, ktoré sa nachádzajú v našom životnom pláne.
Ak potrebujeme na začiatok zamilovanosť, ružové okuliare, tak to len preto, že by sme sa inak nedali dohromady a nezažili naše naplánované lekcie.

V poslednej dobe niektorí z nás stále viac zažívajú vedomú lásku. Čo to znamená? To znamená, že vstupujú do vzťahu bez ružových okuliarov, bez strachov, s čistou dôverou, láskou, prepojenosťou, komunikáciou bez strachu, bez očakávania. Vzťahy, ktoré na začiatku prechádzali zamilovanosťou sa začínajú čistiť. Ukazujú sa strachy, padajú ilúzie, cítia divnú vnútornú prázdnotu. Aj keď sú so svojou polovičkou, zažívajú emocionálnu prázdnotu, chýba im emocionálna zamilovanosť.
Učia sa ozajstnej bezpodmienečnej láske.

Odpustenie, vďačnosť, pokora, sebaláska, sebahodnota, sebaocenenie, prepojenie duší na všetkých úrovniach, nové vnímania bytia, čistoty lásky, dotykov sa prejavuje viac a viac. Doteraz, niekoľko rokov dozadu neboli naše stretnutia náhodné. Často to boli ťažké karmické stretnutia duší a práve preto vždy začínali obrovskou zaľúbenosťou a končili drámou. Zaľúbenosť cítili hlavne cez rozum a v erotike. Nebola tam možnosť úniku, úteku. Malo sa naplniť to, čo sme potrebovali zažiť, ukončiť, dokončiť. Teraz to už skoro všetci máme za sebou.
Do vzťahov momentálne prichádzajú nové dohody duší. Čistá láska, spolupráca cez nové vedomie, nápomocnosť jeden druhému a podobne, to všetko cez bezpodmienečnú lásku.
Nová úroveň vzťahov je aj o slobode. Tam už nie je závislosť na sebe navzájom. Už to nie je prepojenosť, väzba toho druhého v našom egu. Naopak. Pomáhame si navzájom, dokážeme bez strachu komunikovať, naša vzájomná otvorenosť a sloboda nám umožňuje silnejšie vnímanie rovnako seba ako aj toho druhého. To nás spája ešte viac cez bezpodmienečnú lásku. Je to nová úroveň spolubytia, spolužitia, spolunažívania. Pomáhanie jedného druhému cez ego nás už viac rozdeľuje než spája. To nie je skutočná čistá láska. Transformácia aj v tomto smere pokračuje veľkou silou a naberá rýchlosť i silu. Dovoľte si, prosím, vstúpiť do tejto novoty bez strachu. Dôverujte srdiečku aj keď často nechápete hlavne seba a veľa vecí okolo. Nič to. Vesmír to vie. Robte kroky bez istoty. Istotu potrebuje ego, rozum. Náhody nejestvujú a tak, keď niekoho stretnete, má to svoj účel a vaše duše sa už pred inkarnáciou navzájom dohodli na stretnutí.

Šťastnú cestu vám /nám prajem. S láskou pre nás
????❤️????❤️  Ján Shogun Bálint ????❤️????❤️????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.