Dokážeme vidieť svetlo nielen v tme

Svetelné bytosti momentálne sú medzi nami všade. Snažia sa nám pomáhať ako sa len dá, podľa nášho životného plánu. Takže si len uvedomme, nemôžu robiť to, čo naše ego chce od nich, ale nás chcú viesť po ceste svetla. Túto cestu sme si sami vybrali a Boh nám ju schválil a požehnal. Tak sa nebráňme ich vedeniu. Sám si uvedomujem, že ani ja nie som dokonalý a tak na moju cestu som dostal pomocníkov. Nemôžem všetko vedieť a tak moji pozemskí anjeli pomocou nebeských ma navigovali naspäť do Bratislavy. Pomáhajú mi naďalej a ja ich počúvam a nechávam sa viesť. Ma to veľmi teší, lebo viem, že vesmír má ešte nejaké plány so mnou, s nami.

Áno, to je to keď sa necháme viesť. Vtedy dostaneme tú podporu na všetkých úrovniach a dokážeme zrazu vidieť svetlo nielen v tme, ale aj v tieni. Len si dávajme pozor, aby sme nedávali do procesu očakávania. Ani pozitívne. Žiadne. Lebo môžeme zatiahnuť ručnú brzdu procesu. To, že to všetko píšem, ďakujem bytosti z magnetickej služby KRYON. Jeho magnetická vlna svetla mi pomohla vidieť, pochopiť moje súčasné vnímanie a dostal som odpovede na moju ďalšiu cestu. Priatelia, ktorí mi neúnavne pomáhate, ste taktiež pod jeho vedením a spoločne začíname tvoriť určité nové svetelné skutočnosti.

Ďakujem – AN’ ANASHA milovaní.

S láskou pre nás
????????????????Ján Shogun Bálint ????????????????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Stáva sa to aj Vám?​ Potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.