Tak ako to bude v roku 2020?

 

© www.Gaia2010.sk
Možno by stačilo napísať a potom pozorovať.
“NÁSLEDKY”.

Tak ako sme stihli dokončiť rok 2019 podľa toho sa budeme mať v roku 2020.

Pokiaľ si niečo vynechal, zabudol, odmietol v rámci životného plánu, pomýlil si sa a atď, rok 2020 ťa napomenie, pripomenie aj s úrokmi.

Máme šancu ako jedinec ale aj ako kolektív veľa zmeniť ihneď na začiatku r. 2020. Nič nezáleží na tom, že ja to nezmením. Čo nezmeníš? Nejaké očakávania, pravdy rozumu?
Práve preto za každý prešľap prídu následky.
Kolektívne vedomie národa, Európy, sveta bude prechádzať v roku 2020 neustále skúškami. Bude to ako liečenie cez všetky živly.
Obrovské pády politikov ak ich dobre vyberieme pri voľbách ako doma, rovnako aj do EÚ parlamentu. Tu ak si zle vyberieme, či budeme ignorovať voľby, následky budú veľmi kruté, čo odnesú naše deti, vnuci.

Ignorácia všetkého čo nás spája so svetlom, láskou, podľa toho, ako budeme ochotný prijať náš rast, transformáciu, nás povedie cez obraz následkov. Presnejšie povedané následky nám budú zrkadliť naše rozhodnutia.
Mňa osobne zaujímate vy milovaní. Všetci ktorí sa zaujímate o transformáciu.
Nastupujeme na zrýchlené všetko v živote.
Rok 2020 nás začne pripravovať na štart vzostupu. Nikto z nás presne nevie, že kedy poletí. Ale je isté, že ak budeme len teoretizovať, tak aj výsledky budú teoretické. V tom prípade následky budú tvrdé.

Nechcem vás strašiť. S láskou a pokorou len upozorniť. Nemusíte mi ani veriť. Viem len jedno, všetci, aj ja ak sa nepohneme ďalej a budeme veci, či niektoré veci ignorovať, následky nás veľmi rýchlo upozornia, že sme sa zle nastavili, rozhodli.
Niečo budeme vedieť opraviť rýchlo, niečo možno ešte v tomto živote a na iné veci budeme potrebovať životy.
Neexistuje milovaní, že sa to nedá. To že rozum nepozná východisko, to neznamená, že duša rovnako nevie.
Duša len neustále sa drží osobného životného plánu. Nikdy nebude podporovať aj tie tvoje najlepšie nápady ak nie sú v tom pláne.

Verím, že už poznáte svoju cestu, dokážete oceniť seba ako aj druhých, prestali ste sa báť ísť cestou duše.
Teším sa na nové stretnutia v roku
2020.

Milujem vás.
????❤️????❤️????❤️ Apukhe ❤️????❤️????❤️????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.