Posolstvo na tieto sviatočné dni.

© www.Gaia2010.sk

 

Posledné dni r. 2019 sú a budú ešte veľmi vzrušujúce. Zatiaľ sa vám ukazovali (vianočné) určité menšie lekcie do budúcna. Vlastne to je o tom, aby ste pochopili a zároveň aj videli čo s vami rezonuje a nerezonuje. Koľko masiek mali ľudia okolo vás a aké ste si aj vy natiahli na seba, alebo či ste mali dostatok síl to riešiť, vystúpiť zo starého vlaku a prestúpiť na super rýchlik.

Práve preto niektorí z vás ste mali určité formy skúšok, no ako vidno ste ich zvládli.

Zažili, prijali sme veľa duchovných darov, ktoré až v praxi oceníme. Stále prichádzajú k nám nádherné energetické vône, esencie na čistenie duše, prítomnosti, našich posledných určitých bŕzd.
Musím opakovať ako vždy, milovaní, tu sa nejedná o to či sa vám páči to čo píšem. Je to o vašom bytí, naladení sa, konaní, žití a bytí.

Kristové vedomie v dnešných dňoch zahalil náš svet závojom lásky, pochopenia, zbadania toho čo sme doteraz odmietali vidieť. Oslobodenia sa zo starých vzorcov. Je to na nás či si to dovolíme a chceme alebo naďalej sa budeme držať určitých ilúzií, klamstiev, dogiem.

S láskou pre nás prijal od bytosti svetla
????❤️????Apukhe ????❤️????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.