Energetické útoky počas sviatkov 2019

© www.Gaia2010.sk

Už niekoľko dní som uvažoval nad tým, či toto napíšem na fb.

Trocha som sa brzdil aby som vás nevytrhol zo sviatkov. Aj tak, kto to mal zažiť tak neunikol.

Niektorí z vás ste mi písali, dokonca ste mi aj volali že okolo 24. 12. ste zažili rôzne útoky a aj dnes pokračujú naďalej.
Každý útok bol aj je jedinečný. Sú to entity ktoré zneužili svoju moc, vašu slabosť, či nevedomosť. Opäť sa mi potvrdilo, že často písané informácie na weboch o ochrane, sú perfektne, zaujímavo písané, no ten človek nepozná skutočnú realitu témy. Spomenul som si, že tuším cez leto asi som robil 2 dňový seminár na túto tému a aj vtedy som cítil koľký z účastníkov by dokázali sa ubrániť.
Viem, väčšina z vás si myslíte, že vedeli by ste sa ubrániť a samozrejme, že najväčšia ochrana je láska.
S ktorými som komunikoval teraz, sú láskavý, milujuci, čo viem nejedia ani mäso. A predsa sa to stalo a deje sa to aj momentálne.

Čo to odkazuje nám?
Jedine prax nám ukáže, či sme naozaj pripravený, schopný.

Ja osobne, pokúsim sa im pomôcť ale sám neviem, či mi to bude dovolené z hora. Vždy všetko má svoj účel a keď som povedal, že pokúsim sa, tak to znamená, že len v rámci mojich možností a ešte preto, nakoľko sú to priatelia, ktorých aj osobne poznám. Na diaľku sa aj oveľa ťažšie pracuje.

Možno niektorí z vás by napísali, že na to používate bielu šalviu, palo santo, čistec, mantry, soľ a atď. Faktom je, že sú dobré tie pomôcky do určitej výšky frekvencií.

Prajem vám všetkým z celého srdca, aby ste nemuseli riešiť takéto veci.
Nech vás láska a svetlo chráni.
S láskou ????❤️????Apukhe ????❤️????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.