Aktuálna správa pre našu prítomnosť od Archanjela Michaela aj o vzostupe a možnej budúcej inkarnácii.

© www.Gaia2010.sk

Priatelia prišlo mi, že túto správu mám opäť  zverejniť, tak nech sa páči.

Milovaní priatelia. Samotná nedokonalosť nie je zlá pokiaľ ju neriešite. Presnejšie povedané, ak svoju nedokonalosť berieš ako brzdu tak ťa naozaj bude brzdiť. Ak ju prijmeš ako súčasť svojej cesty z nedokonalosti sa stáva duchovná dokonalosť.

Každá téma má svoj čas. Každá vedomosť má svoj čas. Nehľadajte vtom žiadnu logiku lebo tam nič nenájdete. Len vaša budúca prítomnosť niekedy vám umožní aby ste pochopili túto vetu cez Jednotu logiky srdca. Nečudujte sa keď vám hovorím, že len skutočné čisté srdce bytosti má svoju posvätnú logiku. Dnes to nazývate vzostup (ako cieľ), poprípade posvätný duchovný stav, osvietenie.

Milovaní dnes vám prinášam svetlo pokoja pre vás. Prestaňte sa hádať, dokazovať, že kto z vás má pravdu, či väčšiu pravdu. Alebo nejakú tú pravdu. Raz prídete nato, že tá pravda, tá vaša pravda vôbec nebola pravdou. Myslím tou posvätnou pravdou a bola akurát tou vašou logicko-čistou demonštráciou vašich prežitých životných skúseností. Skúsim vám to ešte inak vysvetliť. Naozaj si myslíte že momentálne človek dokáže poznať Božskú podstatu a jeho pravdu? Ani jeden z vás nedokáže. Tak ako môžete tvrdiť, že vaša pravda je pravdou.

No verte tomu, že raz dosiahnete najvyšší stupeň vzostupu, kedy pochopíte logikou srdca o čom sa vám snažím teraz rozprávať. Nie je mojou úlohou aby som vás teraz presviedčal o pravdivosti podanej informácie. Táto správa je predaná vám z jedného dôvodu, aby niektorí jednotlivci ktorí sú pripravení aspoň čiastočne pochopiť, precítiť, naladiť sa na túto správu, aby ju mohli prijať.

Poviem vám jedno tajomstvo aj keď to nie je tajomstvo. To tajomstvo je len pre niektorých z vás, lebo niektorí jedinci to už dávno vedia. Zbytočne prezentujete samých seba, že ste akýsi posvätnejší, výnimočnejší, vibračne vyšší, len preto že nejete mäso. Toto poznanie nie je pravda. Prečo? Lebo je to len informácia vsunutá od tmy do vášho matrixu. Pochopte, každá duša zvieraťa si vyberá svoj život, či chce ísť do chovu, alebo žiť slobodne v lese, v prírode.  Pokiaľ sú vo veľkochovoch, to si vybrali zámerne na tento ich život, aby ľudstvo určité veci pochopilo. Takže čiastočne máte pravdu to čo tvrdíte. Ale raz prídete nato, keď vám logika srdca povie, že ste vôbec nemali pravdu.

Rovnako tak, ako na začiatku vekov, rastliny prijali svoju úlohu, duchovno-karmickú úlohu, (a teraz neberte karmu ako trest, berte to tak, že to znamená aby sa mohli postupne vyvíjať duchovne) a tak sa rozhodli že budú kŕmiť nielen zvieratá vlastným telom ale aj ľudí. Skúste niekedy nacítiť emocionálne tú čerstvú mrkvu ktorú práve vytrhnete zo zeme nasilu s láskou a predsa nasilu, odpojíte od matky zem a ešte s láskou poviete ako mi to chutí. Čo myslíte, čo cíti tá mrkva (aj iná rastlina) , skúšali ste to niekedy nacítiť? Ja vám poviem čo cíti . Cíti vďačnosť, lásku že vám môže odovzdať celé svoje telo ako potrebu na život, ako energiu a môže vám slúžiť v tomto duchovnom procese aj keď ju to bolí, keď do nej hryziete. Len nevydáva zvuk ako to zviera, nemá nohy, krídla a tak nevidíte ako trepoce. A tak isto ani ja vám nehovorím že prestaňte jesť zeleninu, živú stravu. Jedzte všetko to čo vám prináša zdravie, šťastie, lásku, silu, harmóniu.

Možno vás teraz napadne pránická strava. Myslíte si že naozaj to dodržujú a sa živia len s pránou? Ja netvrdím že tajne jedia ale koľkí z nich pijú čaje aj keď nesladené, kávu, minerálky. To znamená aj takouto formou prijímajú stravu, energiu. Prečo nepijú pránickú vodu? Lebo by to telo nezvládlo zatiaľ. To všetko bude možné až vtedy, keď vaše vedomie sa natoľko zmení, že všetky prichádzajúce energie automaticky sa budú nalaďovať na vaše bunky a budú potravou pre vaše bunky. To znamená, že vaše bunky budú v harmónii s prvotným zdrojom, vesmírom.

Vtedy vaše telo uvoľní  väčšiu časť vašej energetickej hustoty v 3D prítomnosti. Vaše telá sa stanú viditeľné v 5D svete no neviditeľné tým pádom v 3D svete. Možno sa pýtate na 4D, či ste tam alebo nie, alebo ako to je? Otázka je jednoduchá a odpoveď taktiež. Čo vidíte zo 4D hustoty? Veď nevidíte ani víly , škriatkov a ďalšie bytosti (myslím aspoň väčšina z vás), ktoré sa nachádzajú vo vyšších vrstvách 4D . No opýtajte sa opilca? Ktorý pri svojom opitosti sa ľahko môže stretávať bytosťami nižšej vrstvy 4D a ten vám to povie čo tam vidí. Aké stvorenia, netvory, strachy atď….a tak si myslíte že sa nachádzate v 4D? To je moja odpoveď.

Chcem vám dať ešte radu, do ďalších dní. Ale asi sa opakujem po ďalších mojich priateľoch , archanjeloch a iných svetelných bytosti. Neriešte druhých, riešte seba. Tento časopriestor kde sa momentálne nachádzate, každý prítomný okamih vám prináša niečo nove, novú možnosť, dar. A je to len na vás kam budete smerovať svoju energiu, srdce, pohlaď, ucho, krok či ruku. Všímajte si vaše strachy. Všímajte si svoje harmonické stavy. Buďte súčasťou vašej vedomej zmeny. Lebo nikto vás nezmení. Vibračné skoky, ktoré sú momentálne, sú dosť vysoké vieme o tom. Ale vieme aj to že je to len predpríprava na oveľa vyššie skoky. A tak len na vás záleží či do vášho každodenného života pridelíte čas na vaše duchovné potreby, na vašu duchovnú stravu a budete sa pripravovať nato najhlavnejšie. Na vzostup.

Niektorí z vás, časť vzostupu zažijete ešte v tomto vašom živote. Ale to nie je ten konečný vzostup. Len vám bude umožnené aby ste sa mohli vrátiť cez inkarnáciu tam kde ste skončili a tam začnete, budete pokračovať v iných telách. Tí ktorí to máte už vo vašom pláne duše (dopracovali ste sa k tejto variante v tomto živote) a viete o tom, tak to už aj cítite túto správu a nemusím to ďalej vysvetľovať lebo odpoveď pozná vaše srdce. Tí ktorí sa sem vibračne nedostanú, budú plánovať svoju ďalšiu inkarnáciu aby mohli ju ukončiť, dokončiť a prijať všetko to čo teraz odmietali alebo nestihli . Takže priatelia vidíte že aj v tomto smere je o vás s láskou postarané. Všetko je len na vás, že ako sa k tomu postavíte, čo ponesiete vo vašich srdciach, v ďalších prítomných okamihoch.

Sme tu pre vás všetci anjeli, archanjeli , všetky bytosti svetla aby sme vám pomáhali ale vedzte, že našou úlohou nie je aby sme to za vás urobili. My vám dáme silu, vaše nohy ten prvý krok. A tak na záver vás s láskou objímame, a prajeme vám aby ste všetko, po čom túžite,  aby ste to dosiahli.

S láskou pre vás Michael.

Správu prijal 5.2.2018 o 2.00 hod. Apukhe

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.