Aktuálna správa 19.4 !

 

19.4. 2017 / 15.51 hod.

 

Momentálne to vyzerá tak, ako keby sa zbláznil  svet, počasie, ľudstvo, vesmír, telo, myseľ. Čo sa to vlastne deje?

Momentálne prichádzajúce nové energie  z centrálneho slnka,  zanechali  to staré pomalšie vlnenie. Skôr majú rýchli búrliví charakter. Je to nová sila, iný charakter vlny. Vnímam to ako plesknutie novej sily o tú starú silu, čo postupne prečisťuje, uvoľňuje,  prináša iný formát, charakter pulzácie energií.  Prináša niečo nové, zatiaľ pre nás novotu.

U každého z nás, to môže vyvolať niečo nové, záhadné. Dosť to záleží na našich momentálnych vibráciách, naladení, schopnosti sa prispôsobiť, prijímať, meniť, transformovať. Niekto to cíti ako bolesť fyzického charakteru, niekto vníma svoju myseľ, psychiku. Menšie, väčšie depresie, menšia-väčšia strata koncentrácie mysle, porušená imunita, ťažšie dobíjanie fyzického tela – únava, ospalosť. To sú sprievodné javy tej novoty.

Netreba sa ale báť. Je to nová zmena vibrácií, kde frekvencia (kmitočet) prichádzajúcich energií, narastá, zvyšuje svoju razanciu, rýchlosť. Tento charakter naďalej sa bude zrýchľovať tento rok a aj do budúcna. Momentálne je to nová forma transformácie, preladenie sa na tento kvalitatívne nový charakter frekvencií.

Samozrejme, temné sily sa búria. Nepáči sa im to a tak najradšej by chceli vyvolať niečo exemplárne, veľké aby ľudstvo zareagovalo cez svoje strachy a tak znížili frekvenciu kolektívneho vedomia, zabrzdili transformáciu, prijatie nových vibrácií.

Nie som jasnovidec, že ako sa to skončí, no vnímam, že je to len otázka času, kedy sa to prehupne na jednu alebo druhú stranu.  Tak, či onak, temné sily to majú prehraté. To oni vedia, len chcú tých málo pripravených strhnúť vibračne poriadne nízko. Hovoria si, ak padneme, tak vás tak isto chceme strhnúť so sebou. Verím, že sa udržíme.

Pre nás je potrebné, aby sme sa starali hlavne o seba. Ak pociťujete v sebe nejaký chaos, spomalenie, prázdnotu, stratu kontaktu s vesmírom, či s Gaiou, je to len prechodná fáza, obdobie, kedy celé vaše Ja sa prelaďuje na tieto nové frekvencie. To isté platí aj na bunkovej úrovni. Momentálne to bude trvať tento stav ešte niekoľko dní.

Samozrejme toto sa bude opakovať a bude to častejšie. Práve preto aj ten náš pozemský čas sa začne meniť akoby na svojej rýchlosti.

Rovnako si všímajte vzťahy. To čo má odísť, nech ide, pustite to. To čo prichádza, prijmite to. Prestaňte hľadať zamilovanosť. To predsa nie je láska.

Čo na záver? Kľud, je to pozitívny proces pre nás a prináša nám to ďalšie nové začiatky, novosti, praktické  nové skúsenosti, vyššie vibrácie, vzlet do ďalších výšin.

S láskou pre nás

Ján Jas Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.