Aktuálna správa 13.4 !

www.Gaia2010.sk

 

13.4.        23.54hod.

Temnota sa búri. Kope ako z posledného, no je to stále ešte len začiatok konca. To dobré je to, že v našej 3D forme má povolenie používať konvenčné zbrane, atómové sú pod kontrolou svetla.  Pes šteká, hryzie, no nezabije, na to nemá silu.

Kto a čo má robiť?  Ako môžeme pomôcť? Veď viete to. Podstatné je, aby ste neutekali pred svojim strachom. Sme stále v dualite a tak prestaňte utekať ako pred vlastnou tmou, tak aj temnotou sveta.

Aktivujte svetelné štíty cez vaše srdcia. Pustite silovú hudbu lásky vašej duše do vášho bytia. Tancujte svoj láskyplný hrdinský tanec bojovníka vlastným rytmickým dupotom na zemi a svojim krikom lásky volajte do celého vesmíru.

Nenechajte to na druhý deň. Dnes, dnes to robte. Dnešný Veľký piatok je práve o tom aby ste prestali báť temnoty. Požiadajte Matku zem o požehnanie vody  v ktorej sa umyjete a očistíte sa. Požiadajte Otca o ochranné svetelné rúcho. A ostatné je už vyššie napísané.

Ďalšia informácia je pre strážcov. Buďte bdelí, aktivujte svetelné štíty a prepojte ich s Gaiou. Ostatné už viete.

Kto sa chce pripojiť modlitbou ak to tak cíti, či s meditáciou, tak to robte.

Nech každý z nás robí to čo má, alebo vie, či dokáže podľa srdiečka.

Správa od vyšších RA sfér

Správu prijal Ján Jas Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.