Prečo si niektorý stále myslia, že prebieha boj medzi svetlom a tmou?

 

Prečo si niektorý stále myslia, že prebieha boj medzi svetlom a tmou?

 

Je to pravda, alebo nie? A čo je vlastne pravda? Všetci dobre vieme, že pravda je relatívna. Trocha dnes budem skákať v časopriestore s informáciami hore dole, ale asi je to potrebné. Aby ste ma pochopili. Od veľmi skorého rána mi začali prichádzať informácie o dátumoch 20.02.2020 a 22.02.2022. Vnímam veľmi veľa informácií ktoré prichádzajú ku mne a mojou úlohou dnes je, aby som ich sem napísal. Sám ešte neviem, či ich budem aj nejako vysvetľovať. To nechám na mojich duchovných pomocníkov Skôr mám ale pocit, že by ste mali vy pátrať, požiadať o vysvetlenie a precítiť určité skutočnosti.

Áno, hovoria mi, že ste  nejako niektorý veľmi zleniveli. Očakávate, že všetko vám vaši sprievodcovia naservírujú pod nos aj cez články, internet, blogy a vy nemusíte nič robiť. Sami čoskoro ale zistíte, že to tak nefunguje. Možno niektorý už majú z tých zaručených správ z FB, či z netu úplný chaos v sebe. Prečo? Lebo ste sa neodhodlali urobiť krok vpred a pokračovať. Chcete mať istotu a neurobiť chybu. Ale kto chce mať istotu? Vaša duša, alebo váš rozum, osobnosť? Duša predsa vie, pozná. Tak kto? Poznáte odpoveď?

Vrátim sa teraz ale nazad ku boju medzi tmou a svetlom. Tak toto vám ale teraz vysvetlím ako pre malé deti. Každý človek, každý jednotlivec žije svoj vlastný život. Vlastne mal by žiť, no často sa necháva ovplyvňovať s ilúziami druhých a tak svoj životný plán akosi ignoruje ( neriešim teraz či vedomky alebo nevedomky). Toto triedenie ľudí robím teraz len pre ilustráciu pre vás, nakoľko všetci sme v jedno-te.  Prvá kategória žije v časopriestore, kde im je všetko jedno, o nič sa nestarajú, len si zanadávajú a ako ovce sa nechávajú viesť, manipulovať. Predstavte si to ako obrovskú palacinku a palacinky na sebe. Palacinky sú ako vrstvy poznania, vývoj osobnosti a na tej vašej palacinke kde sa nachádzate je obrovský široký priestor so všetkými možnými dobrotami, ktoré sú vám ponúkané aby ste si ich ochutnali a vybrali si, či vám chutia alebo nie. Takže to je prvá kopa palaciniek.

Máme ale aj druhú kopu palaciniek. Táto kopa znázorňuje časopriestor roku 2012. Na týchto palaciniek maškrtia jednotlivci, ktorý už boli prejedený z tej prvej kopy. Kým tam im servírovali tie dobroty média, politici, vládcovia, zamestnávatelia, rodinný príslušníci a stále niekto kto ich chcel ovládať, tak tu sa učia pomaly po vrstvách vylučovať vládu druhých. Učia sa samostatnosti, zodpovednosti voči sebe. Učia sa počúvať vlastné životné, duchovné potreby. Učia sa ovládnuť svoje staré vedomie. Pomaly ale istotne cez vlastné chyby sa učia filtrovať, čo je dobré a zlé pre nich. Tu si uvedomujú stále viac rozdiel medzi tmou a svetlom. Je to len na nich, ako rýchlo postupujú hore po tých jednotlivých palacinkách. Krásne je na tom, že sa pri tom naučia napríklad aj to, či im chutí viac mäso alebo zeleninka, živé jedlo alebo prána a pod. Ale rovnako koho chcem počúvať, čítať, kamarátiť sa, kam ísť a ne ísť. Vlastne sa učia zobrať si vlastné potreby či už životné alebo duchovné do vlastných rúk, do vlastného bytia.  Čo sa tu vlastne deje? A práve toto učivo ktoré sa tu učíme je to, že postupne rušíme naše strachy, začíname viac a viac vnímať vlastnú zodpovednosť za vlastné bytie. Začíname si uvedomovať, že nie sme zodpovedný za konanie druhých, no sme zodpovedný za vlastný život, konanie. Náš anjel strážny predsa nemá úlohu nás strážiť pred hrozbou od druhých. Jeho úlohou je nás strážiť pred nami. Presnejšie povedané strážiť nás, aby sme išli podľa nášho životného plánu do ktorého sme dali všetko možné a nemožné, cez rôzne ťažké životné lekcie, ktoré náš rozum nikdy nepochopí alebo úplne zle vyhodnotí. Tak túto kopu palaciniek by som mohol nazvať duchovné vedomie časopriestoru roku 2012, kde sa naučíme ovládať postupne naše bytie. Filtrovať čo si dovolíme k nám prichádzať a čo nie. Učíme sa samostatnosti, oslobodzujeme sa od nepotrebného nánosu z prvej kopy palaciniek a rovnako aj z druhej kopy.

Máme ale aj tretiu kopu palaciniek? Nie. Máme len jednu palacinku a aj tá je už iná než tie predošlé. V čom je iná? Kým tie predošlé boli pekne navrstvené a ploché s rôznymi lekciami, skúškami, táto už nie je plochá. Je pekne zrolovaná a stojatá. Funguje ako turbo – generátor pre energie, informácie atď., pre nové vedomie. Na tejto palacinke už svetlo a tma spolupracuje v tej najčistejšej forme, kvalite a nie sú oddelené. Bezpodmienečná láska nikoho nerieši, nie je tu strach ako o druhých, tak ani o sebe a poznanie prichádza k nám veľkou rýchlosťou, ktorá nikdy nepresahuje rýchlosť, ktorú by sme nezvládli. Otáčky našej merkaby sa rovnako postupne zrýchľujú. Až tu začína to pravé vedomé konanie, žitie, bytie, vzostup. Veľmi rýchlo sa tu naučíme, poučíme, nakoľko nás už nebrzdia strachy ani o naše deti, vnukov.

Neriešime tu svetový mier, akurát jedine mier v nás. Prečo píšem o svetovom miery? Pokiaľ máme chaos a strach v nás aj čo sa týka mieru v realite kde sa nachádza naše fyzické telo, je to len hologram tvorený a šitý na každého jednotlivca podľa jeho vnímania vlastnej reality cez vlastné strachy. Pochopte, že ak máte mier, skutočnú bezpodmienečnú lásku v sebe ( a nie len ilúziu o nej), až vtedy pochopíte čo je to vedomá tvorba vlastnej reality. Inak to bude len stále skúška a pád. Ale aj to je v poriadku. Každý z nás prejde a prechádza aj touto lekciou. Je to ako keď vyprázdnite zo seba všetko nepotrebné, pozriete sa do seba a zistíte, že tam naozaj nič neostalo. Je tam len úplná prázdnota a predsa všetko.

Nacíťte prosím tieto informácie a nesnažte sa ich pochopiť rozumom, lebo sa vám to nepodarí. Pred pár dňami som stretol jednu moju duchovnú kamarátku, veľkú učiteľku. Použila slovo na svojej prednáške slovo „myslím si“ a ihneď to opravila, cítim, vnímam v srdci. Presne toto robievam aj ja, no konečne som pochopil, že nie je treba už opravovať slovo myslím si, nakoľko v novom vedomí my myslíme cez srdiečko a nie cez rozum. Samozrejme rozum používame naďalej, no nie na tvorbu ale na vykonanie niečoho na fyzickej úrovni. Napríklad na z jedenie mojej palacinky. Usmievam sa.

Milujem vás milovaní priatelia.

S láskou pre nás všetkých.

Janko

Ešte túto informáciu rýchlo vkladám sem. Od januára 2016 začínam v   BA vedené meditácie Nového vedomia. Pokiaľ niekto bude ochotný organizovať aj inde takéto stretnutia aj mimo BA, budem veľmi šťastný.  Samozrejme to platí aj na ČR. Tieto meditácie vám pomôžu naladiť sa na Nové vedomie. Vnímam aj workshopy Nového vedomia.  Ďalšie potrebné informácie nájdete v decembri na mojej webovej stránke a na fb.

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.