Náhľad do budúcich dní – máj 2015

 

Náhľad do budúcich dní – máj 2015

Pre niektorých to bolo prekvapenie, pre niektorých pozorovanie a ďalší to nechápali. O čom je reč teraz?  O energiách, ktoré už koncom apríla prichádzali k nám s predzvesťou výnimočnosti májových energií. Nedá sa mi len tak skočiť do náhľadu na máj  bez pozretí sa na koniec apríla. Hlavne sa to týkalo duší, ktoré boli pripravené na májový kvantový skok a tak potrebovali urýchlene dokončiť, prepustiť niečo z toho starého. Koho a ako to zasiahlo?  Časovo to bolo niekedy len na deň – dva, ale aj na týždeň a viac. Podľa potreby. Mohli sme to hlavne precítiť na fyzickej či emocionálnej úrovni.  Tak už asi viete, že rozprávam o stavoch tela, čo je niečo ako chrípka, kašeľ, horúčky, vnútorné horúčky, zápaly  hlavne v hornej časti tela, čistenie – zhmotnenie energií cez hlieny, výtoky z nosa.

Májové transformačné energie už od polovičky apríla nás pripravovali na úplne nové energie. Energie nového formátu. Samozrejme týka sa to hlavne ľudí, ktorý už vedome pracujú na sebe.  Mohli ste cítiť nervozitu, ako keby ste blúdili v hmle. Ťažko ste sa sústreďovali do fyzična.  Niektorý preciťovali únavu, častejšie ste mali pocit že je vám lepšie mimo tela. Boli jedinci, ktorý mali pocit na chvíľu skolabovania. Rovnako mohla nastať triaška či rozvibrovanie sa celého tela.

Tieto stavy môžu pokračovať u jednotlivcov aj v prvej dekáde mája. Je to znak potreby vibračnej zmeny na bunkovej úrovni tela. Všade kde sa nachádza v nás voda, tieto nové energie ju v nás začnú transformovať. To znamená transformáciu aj na úrovni DNA. Pokiaľ sa pozriete do kalendára, spln mesiaca nastane 4.5. Máme sa na čo tešiť. Vôbec necítim, že to bude vyvrcholenie energií mesiaca. Každá dekáda, či týždeň alebo deň na nás bude vplývať svojou intenzitou a len na nás bude záležať, či budeme prijímať a meniť sa, alebo držať sa toho starého. Len jednu radu mám. Zbytočne budeme pozorovať druhých. Pracujme na sebe. Všímajme si všetky drobnosti zmien na sebe a radujme sa.

Ďalšou takou potrebou v máji bude ochota pracovať s bezpodmienečnou láskou. Veľmi veľa ľudí slovo bezpodmienečná láska používa vo svojom slovníku. No naďalej veselo žijú v podmienečnej láske. Druhých pozorujú, kritizujú a keď im nastavíte zrkadlo, tak sa urážajú. Tak si dávam otázku, či je potrebné im nastavovať tieto zrkadlá? Za seba poviem, že nie. Vnímam ich strachy, bolesti, neochotu prepustiť niečo, aby prišlo to nové. Oni o tom aj možno píšu, prednášajú, učia druhých. Prečo to potom robia? Prečo si vytvárajú tuto falošnú ilúziu v sebe? Lebo sa boja priznať svoju slabosť, nedokonalosť, ľudskosť, omylnosť.  Prestaňme riešiť seba len vtedy keď je nám zle. Všímajme si neustále všetko v nás. Buďme k sebe úprimný, priznajme si všetko to tienisté čo máme v sebe a prijmime to bez podmienok, pretože aj to je súčasťou mňa. Až potom keď to urobíme, zistíme, že to dokážeme zmeniť, presvetliť.  Vlastne, samo sa to zmení.  Ako príklad uvediem teplú a studenú vodu. Pokiaľ ich budeme od seba oddeľovať, aj ich vibrácie budú oddelené. Tak ako svetlo a tma. Čo sa ale stane ak ich spojíte? Príde nová kvalita v Jednote. Kým stále pracujeme na tom aby sme zohrievali našu teplú vodu, tak studená nás ťahá dole so svojou kvalitou. Ťažko sa pohneme vpred, nakoľko tieto dve kvality sú energeticky aj tak prepojené ( zrkadlia sa navzájom) a tá studená kvalita nás ťahá nazad ako nejaká struna, alebo guma. Dajme ale obe kvality do jednej nádoby vedome. Čo sa udeje? Možno na začiatku pocítime zníženie vibrácií, zníženie teploty, no s našimi vedomosťami ľahko zvýšime vibrácie nazad hore a čo je podstatné, pôjdeme vpred v jednote bez bumerangového efektu. Bude sa nám ľahšie takto kráčať bez príťaže vpred? Dajte si odpoveď na to sami.

Keď že je máj, lásky čas, mohli by sme skúsiť aj tzv. vedomé milovanie cez dotyky. Čím dlhšie, tým lepšie? Skúste a uvidíte, precítite. Dotýkajte sa celého tela partnera, partnerky. Nevynechajte ani kúsok tela. Nech vaše dotyky sú plné nehy, lásky, vďaky. Dajte si to navzájom ako darček. A hlavne komunikujte o tom. Nemlčte!!!!!!! Dovoľte si tento akt precítiť v srdci a nestarajte sa o druhú čakru. Nech druhá čakra reaguje tak ako chce, no všímajte si srdcovú čakru. Nech vaša mantra z nie v duchu: „ S láskou, pokorou a vďakou v srdci ti dávam moje dotyky a s láskou, pokorou a vďakou v srdci prijímam všetky tvoje dotyky“. Vaše dávanie ako aj prijímanie by malo byť v čo najväčšej možnej miere lásky, vďaky cez srdiečko. Precíťte každý jednotlivý dotyk dávania a prijímania ako najväčší možný dar vašej vzájomnej lásky.

Ďalšia správa ktorá ku mne prichádza je upozorniť niektorých jednotlivcov, aby zbytočne nemrhali energiou na navrátenie starých lások do prítomnosti. Vždy, keď sa dvaja jedinci rozídu je tam dôvod, prečo to ten jeden z nich navrhol a odišiel. Buď to obaja prijmú a idú samostatne ďalej po vlastnej ceste, alebo jeden z nich to stále rieši a pokúša sa to zmeniť. Ak dôvod rozchodu, myslím aj z karmického pohľadu nepominul, veľmi ťažko sa dajú opäť dohromady. Fakticky je to nemožné. Táto informácia prichádza ku mne asi preto, nakoľko v máji často sa robia čarodejnícke rituály na lásku a niektorí jedinci sa pokúšajú navrátiť toho druhého k sebe. Ak by sa aj vrátili k sebe, bude to len na určitú dobu, pretože to by museli veľmi na sebe obaja zapracovať, aby vyčistili všetky tie ich spoločné, dlhodobo nevyriešené veci  pre ktoré sa rozišli. Nikdy to nie je len jedna vec, ale veľa faktorov, ktoré sa len nakopili a nakoniec to prasklo ako balón. Nevŕtajme sa v minulých vzťahoch. Čo bolo vtedy, to už nie je dnes. Ani vy už nie ste ten istý človek. Zmenili ste sa. Najdôležitejšie je vidieť sa v prítomnosti.

Prvá polovička mája bude podporovať duše, ktoré liečia svoje srdiečka. V tomto smere je pripravená aj príroda vám veľmi pomôcť. Čím viac budete v prírode, o to rýchlejšie pocítite hojenie rán. Ak chcete riešiť nejaké obchodné, medziľudské dohody, energie vám rovnako budú naklonené. Podporia vlastne všetko, čo je v súlade s vašim životným plánom. V druhej polovičke mesiaca môžete pocítiť potrebu plánovania dovolenky. Počúvajte volanie srdca a nie rozumu. Ešte stále na vás čakajú miesta, ktoré sú s vami pre niečo spojené a je na čase ich navštíviť, vyčistiť, spomenúť si.

Rád by som vás ešte nakoniec upozornil na pitný režim. Májové energie sú inej kvality ako tie, ktoré doteraz prichádzali cez centrálne slnko. Sú oveľa silnejšie ako tie predošlé. Práve preto už teraz ak môžete, odporúčam zvýšiť pitný režim vody, aby to čo sa má vyplaviť  sa vyplavilo a energie nech ľahšie prúdia, kolujú v nás. Pokiaľ sa vám zatočí hlava, pomôže vám pohár studenej vody. Rovnako sa nezabúdajte vedome uzemňovať.

S láskou pre nás všetkých.

Janko

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.