Náhľad do budúcich dní – Jún 2015

 

Náhľad do budúcich dní – Jún 2015

Prichádza mesiac príprav na rôzne fantastické aktivity. Mesiac, kedy budeme mať za sebou polovičku roka 2015. Mesiac ukončení, príprav, naladení na niečo nové, nové začiatky.  Pre väčšinu z vás to bude nádherné obdobie na vašej ceste života. Vnímam nádherné energie, zastavujem sa pri písaní teraz a s láskou, vďakou v srdci ich preciťujem, načítavam.

Veľa ľudí v máji prechádzalo búrlivou očistou, naladení sa na nové vnemy, úlohy. Všetko bolo načasované podľa božského plánu, podľa plánu duše. Niektorých to ešte len čaká tento mesiac. Väčšinou to bolo na fyzickej, bunkovej úrovni. No často zasiahlo aj psychiku. Čokoľvek sa bude diať v júni, nenechajte sa vtiahnuť do strachu vášho ega. Naopak, snažte sa pozerať na všetko z nadhľadu a s láskou. Veď to už viete, že všetko sa deje pre naše najvyššie dobro.

Naši duchovní sprievodcovia nám odporúčajú na jún viacej sa zamerať na pobyt v prírode. Viac na fyzickú aktivitu, aby sa naše telá pripravili na dovolenkové dni, kedy určite nebudete len ležať, či sedieť niekde pri vode, v lese a pod. Viacej si všímajte svoje vnútorné dieťa, či je hravé alebo smutné. Smútok priťahuje smutné dni, kým hravosť k vám pritiahne veselosť, oddych, kreativitu vo všetkých oblastiach bytia.

Rovnako si všímajte vašu rodinu, deti, duše ktoré sú vo vašich srdiečkach. Pokiaľ vnímate v nich smútok, navrhnite im rozhovor, komunikáciu, pomoc. Samozrejme, rovnako prijmite ich slobodné rozhodnutie či majú záujem alebo nie. Všímajte si, či vôbec ľudia chcú s vami komunikovať, alebo skôr odmietajú vašu ochotu poradiť. Vtedy by ste sa mali pozrieť na seba, kde robíte chybu. Možno veľmi tlačíte na pílu, čo nikto neznáša. Nevyžiadaná pomoc nie je žiadna pomoc. Niekedy postačí aby len vedeli, že ste tu pre nich a netreba im nič hovoriť. Veď všetko má svoje načasovanie. Pokiaľ máte silný pocit  že máte pravdu a vás nechcú počúvať, nezabudnite, že vaša pravda má rovnakú hodnotu ako ich pravda. Naše pravdy vždy vychádzajú z našich životných skúseností. Uvedomme si, že každý jednotlivec ak by mal aj rovnakú životnú skúsenosť, vyhodnotí si to inak. Inak sa poučí, niečo iné môže vnímať, ukladať v sebe a bude to len jeho životná pravda. Práve preto, dovoľme každému nech má svoju pravdu, aj keď to tak necítime.

No, ale poďme ďalej. Júnový mesiac nám rovnako ukáže v rámci zhmotnených prianí, kde sa nachádzame, kam sme sa dostali. Viem, ľahko sa sýtemu hovorí o pozitívnych veciach. Viem si ale predstaviť aspoň čiastočne jednotlivca, ktorý má či už finančné, existenčné problémy. Najčastejšie títo ľudia, nie sú schopný sa pozrieť na seba, prečo to nechali tak ďaleko zájsť.  Mohli urobiť už dávno nejaké razantnejšie kroky vo svojich rozhodnutiach. Mohli, no neurobili. Bola to ich vedomá voľba. Verte priatelia, je to len na vás, čo a ako to budete riešiť. Pokiaľ ste tu v tomto svete, máte stále šancu to zmeniť, začať aj od nuly. Všetko sa dá, ak niekto chce. Nepozerajte sa nazad, prestaňte súdiť minulosť,  ich hercov, aktérov, seba. Je načase sa začať radovať z každej prežitej novej sekundy, novej možnosti začať niečo nové a krásne. Začať vedome tvoriť tu a teraz svoju novú budúcnosť. Pokiaľ neviete ako to robiť, požiadajte o Božské vedenie, radu, pomoc. Vždy sa niečo udeje a vy tú pomoc dostanete. Jedine len o jednu vec vás chcem poprosiť. Uvoľnite svoje staré programy, ktoré vás brzdia, aby ste videli tie nové možnosti. Každý z nás dostávame pomoc v ten pravý čas, otázkou je len, či uvidíme a prijmeme tú pomoc. Veľmi často práve tie naše staré štruktúry vnímania životných právd nás brzdia v prijímaní pomoci. Naše očakávania nám neumožňujú uvidieť to nové, čo možno stojí pred našim nosom.

Spomenul som dnes už aj prírodu. Sme súčasťou prírody a tak ako dokáže nás príroda liečiť, potešiť, rovnako to dokážeme opačne. Vedome sa spájajme s ňou. Buďme ako jedna rodina, bunka, v ktorej sa nachádza celý náš svet. Zastavte sa prosím, ak ste sa dostali až sem v čítaní a skúste tú krásu vnímať, precítiť tu a teraz. Osobne, ja nemám slov. Nedokážem tú krásu v srdci opísať. Je to naša Jednota, spolupatričnosť v láske? Asi tak by som to dokázal  formulovať.

Rovnako som už spomenul dnes kreativitu, tvorivosť. Ak len jeden lístok trávy láskou usmerníme inam, niečo sa zmení energeticky. Ak len jednu láskyplnú myšlienku vyšleme, či len sa poďakujeme, alebo sa budeme smiať od srdca, vytvoríme niečo nádherné, čo sa k nám časom vráti. Tvorme srdcom v láske neustále a našou neustálou súčasťou bude láska, šťastie. To je tá naša láskyplná životná kreativita. Tvorme v maličkostiach a nakoniec zistíme, že sme vytvorili niečo fenomenálne.

Malá pripomienka ešte. Čaká nás letný slnovrat. Každý z nás sa môže rozhodnúť, ako prispeje svojou maličkosťou. Tí, ktorí sa rozhodli veľkolepo, rituálom to osláviť, držíme vám palce a prosme pre nich o krásne počasie. Ak vnímate že nestíhate to, či ste na to sám, postačí si zapáliť zlatú alebo bielu sviečku a vyšlite svoj zámer spojiť sa s vami vybratou skupinkou. Rovnako ale môžete to všetko urobiť v duchu, alebo robte to tak ako to budete cítiť v daný moment. Vždy by sme mali robiť to, čo nás oslovuje v srdci.

Prajem nám všetkým nádherný príliv júnových energií do našich srdiečok.

S láskou Janko

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.