Náhľad do budúcich dní – Február 2015

 

www.Gaia2010.sk

Náhľad do budúcich dní – Február 2015

Vstupujeme do mesiaca, ktorý nám prináša staronové úlohy. V niektorých momentoch budete mať pocit opakujúcich sa lekcií. Neplatí to ale pre všetkých. Väčšina z vás ste sa dostali opäť vibračne vyššie a zostatkové staré úlohy tentokrát budete môcť dokončiť. Tešme sa z toho, nakoľko pri zvládnutí úloh prichádzajúce februárové energie  budeme jasnejšie vnímať.

Transformácia duchovného srdca pokračuje naďalej.  Je odporúčané, aby sme si na všetkých úrovniach viacej všímali tento proces. A to z jednoduchého dôvodu. Srdcová čakra si všíma aj ostatné jednotlivé čakry a napomáha im v ich prácach. Nestačí aby sme sa venovali len čítaniu, meditácií a podobným veciam, kedy pracujeme najčastejšie cez vrchné čakry. Harmonický stav cez vedomú prácu získame aj tak, že vedome pracujeme aj cez spodné čakry.  Ako? Tak, že si všímame seba samých. Čo v sebe cítime ak niečo robíme fyzicky. Všímajme si, ako tvoríme na tejto úrovni. Koľko je tam lásky a koľko toho tzv. čo musím urobiť, aj keď sa mi to nechce. Mali by sme byť veľmi úprimný a všímavý k sebe, aké energie vtedy produkujeme. Ono je to vlastne jedno čo vtedy robíme. Môžete upratovať, umývať riad, ale aj odhadzovať sneh, ísť niečo vybavovať, či sa pripravovať na daňové priznanie, ísť  na „povinnú“ návštevu. Jednoducho povedané, treba si všímať všetky vaše fyzické aktivity, ktoré sú spojené s vôľou, tvorivosťou, istotou.

Prečo som to tak trocha všetko rozviedol okolo srdcovej čakry? Nakoľko transformácia srdcovej čakry pokračuje na vyšší level.  Je potrebné všetko čo nám bráni v tomto procese hlbšie čistiť, prepúšťať, aby sme s ľahkosťou mohli prijímať všeobjímajúcu  bezpodmienečnú lásku. Najviac nám môže pomôcť na fyzickej úrovni v tomto tanec. Miešajte dynamickú hudbu s jemnou, kedy sa môžete spojiť sa Gaiou a zároveň aj s vesmírom cez srdce.

Aby energetické dráhy boli uvoľnené, popreťahujte sa ráno ale aj večer. Trocha strečingu jednoducho nezaškodí. Rovnako nám pomôže aj čo najpomalšie vedomé dýchanie cez nos. Pomáha v stabilizácii, harmonizácii vnútra.  Tak toto sú rady pre prítomnosť februára, no mám pocit, že to bude platiť aj na ďalšie mesiace.

V úvode mesiaca február, by sme sa mohli venovať k uzdravovaniu vnútorného dieťaťa. Naše vnútorné tienisté stránky ženských ale aj mužských energií potrebujú rovnako čistenie, liečenie, prijatie či prepúšťanie v transformačnom procese. To už asi všetci vieme, že obidve tieto energie máme v sebe. Všímajme si, ako často sa radujeme aj z maličkostí, ako často ďakujeme za všetko. Všetky zrody maličkostí v nás nám otvárajú nové dvere možností v prítomnosti, ale rovnako je to príprava na ďalšie možnosti tvorby do budúcna. Nechajte sa viesť srdcom v tomto procese a pokiaľ potrebujete pomoc požiadajte AA Sandalfona. AA Sandalfon hovorí: „Každý tvoj pocit má svoje opodstatnenie. Ak prijmeš svoje pocity, už nemusíš mať z nich strach. Priateľu, pokiaľ potrebuješ moju pomoc, tak ma zavolaj. Som tu aj pre teba. Pomôžem ti liečiť tvoje boľavé srdce, odpúšťať na všetkých úrovniach, stretnúť sa s vnútorným dieťaťom,  otvoriť sa láske ešte viac, či riešiť tvoje tienisté stránky“.

Stred mesiaca bude voľne pokračovať cez predošlé úlohy. V tomto procese nám rovnako dobre pomôže aj AA Haniel.  Radosť cez kreatívnu tvorbu nám prinesie hojnosť na všetkých úrovniach bytia. Ak niektorí z vás teraz myslíte na peniaze, na vaše dlžoby, či ako sa dostať k peniazom, prichádza mi jedna rada. Zastav sa a z nadhľadu sa pozri späť. Ako a prečo si sa zadlžil? Koho to bolo rozhodnutie? Uvedom si , že za všetko sme zodpovedný my. Naše rozhodnutia sa len manifestujú v prítomnosti. Naše rozhodnutia sa manifestujú vo všetkých oblastiach hojnosti. Či je to zdravie, šťastie, práca, alebo láska. V prítomnosti sa pozrime kde sme boli, kde sme a rozhodnime čo chceme tvoriť do budúcna.

Posledná tretina tohto mesiaca bude o dovŕšení našej doterajšej tvorby. To čo zasejeme začne pomaly klíčiť. Dávajme si len pozor, či to všetko je v súlade s našim životným plánom.  Alebo viac nás viedol rozum? Budeme onedlho konfrontovaný s vesmírnymi zákonmi. Netreba sa báť. Ak sme sa zle rozhodli, snažme sa to čím skôr napraviť.  No verím, že to zvládneme všetci.  Nezabúdajme, že tento rok je o spravodlivosti, slobode a rovnováhe. Aj tento mesiac bude o tejto kvalite.

Všetko sa manifestuje veľmi rýchlo a tak hor sa do tvorby šťastia.  V prípade potreby ochrany žiadajme o pomoc AA Michaela. Rád nám poradí, ukáže aj počas snov, nie len pri meditácii. Najlepšia je rýchla mentálna komunikácia.

Z nadhľadu vnímam potrebu tento mesiac starať sa viac o seba.  Pripravujeme sa na jar, kedy všetko začne klíčiť, kvitnúť. Teraz máme trocha viacej času si uvedomiť ako sme na tom. Aké nástroje používame a hlavne ako ich využívame v našom bytí. Pokiaľ treba niečo zmeniť, tak to urobte.

Februárové energie čo sa týka intenzity budú vlnového charakteru. Na začiatku mesiaca to budeme môcť trocha silnejšie preciťovať. Stred bude ako jemný vánok, no nedajme sa uspať na vavrínoch. Bude to skôr príprava na koniec mesiaca, kedy všetko zosilnie a vyvrcholí začiatkom marca pri splne. Práve stred mesiaca môžeme využiť maximálne na riešenie našich tienistých stránok.

Matka Mária  nám teraz ešte odporúča: Milovaní, jemnosť, neha, sú nádherné nástroje vo vašej prítomnosti. Zvyšujú vašu citlivosť na jemné vnemy vibrácií. Cvičte, pracujte, využívajte tieto nástroje. Sami zistíte, že vám prinesú osoh, hojnosť, múdrosť, kreativitu do vašich životov na všetkých úrovniach bytia.

Čo na záver dodať. Všetko je len na nás, koľko času si darujeme pre seba. Transformácia vedomia pokračuje naďalej a rešpektuje našu slobodnú vôľu. Prichádza k nám hojnosť postupne, no záleží to len na nás, koľko toho zožneme nakoniec.

S láskou pre nás všetkých.

Janko

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.