Náhľad do budúcich dní – August 2015

 

Náhľad do budúcich dní – August 2015

 

Opäť sme vstúpili do veľmi silného a jedinečného mesiaca. Osmičky sa len tak hemžia okolo nás. Či to bude 8.8.2015, 17.8.2015 alebo 26.8.2015.  Precíťte tieto dátumy v srdci a sami zistíte, ktorý dátum bude na vás najsilnejšie vplývať.

Možno niektorí z vás pocítite strach z týchto čísiel, alebo rešpekt a iný radosť, silu, výzvu. Osobne prijímam výzvu. Klamal by som, ak by som písal o tom, ako super sa máme, že nič nás netrápi. Nie je to tak. No viem, že všetko čo sa deje patrí k transformačnému procesu. Sami sme prijali túto úlohu a hlboko v srdci vieme, že sa nezastavíme. Veď preto sme sem prišli na túto planétu.

Čo nám vlastne ponúka tento mesiac? Aké možnosti, výzvy, odpovede? Vaše osobné drámy vrcholia a je to len na vás, či ich ukončíte tento mesiac, alebo až na konci roku v decembri. Možno sa pýtate ako? Vnímam len túto radu. Buďte pozorovateľmi a nenechajte sa vztiahnuť do deja vašej osobnej drámy. Ako pozorovateľ nejakého filmu skôr nájdete to svoje poučenie a cestu von. Ak vás niekto provokuje a naďalej vás chce vtiahnuť naspäť, pravdepodobne chce od vás len jedno. Aby ste prevzali za neho zodpovednosť v jeho dráme, živote. Nenechajte sa nachytať. Dajte mu slobodu, nech sám sa rozhodne a odpusťte mu. Iným uhlom pohľadu, vlastne podvedome pre vás hrá rolu učiteľa.

Súcit, odpustenie, ospravedlnenie. Cnosti, ktoré vám môžu veľmi užitočne pomôcť dosiahnuť krok vpred v transformačnom procese, ale rovnako aj vo vašich osobných životoch. Všetci sme len ľudia, robíme chyby, ktoré v daný moment ani nepostrehneme. Občas je dobré sa pozrieť naspäť, či sme neboli až veľmi ostrý, tvrdý. Rok je dlhá doba a tie osmičky nás vyzývajú, aby sme si uľahčili aj našu tvrdo podanú pravdu. Láska by tak predsa nekonala, alebo konala? Odpoveď na túto otázku určite poznáte. Takže nezabudnite aj na seba a odpusťte aj sebe.

Viacerí môžete vnímať v sebe chaos. Ako by ste boli v hmle, kedy mozog, rozum prestal fungovať a ostáva vám len jedine počúvať vašu intuíciu. Učíme sa novým veciam. Čo to je?  Priať si nové veci, možnosti. Ak vo svojom srdci zachytíte, že vás už niečo nebaví a „musíte“ to robiť kvôli peniazom, dovoľte si len jedno. Zastavte sa a povedzte svojim duchovným sprievodcom. Toto ma už nenapĺňa, ukážte mi prosím v čom mám pokračovať. Som presvedčený, že onedlho uvidíte tú vašu novú víziu a budete môcť ukončiť to staré. Tomu sa hovorí nájsť si nové požehnanie v súčasnej situácii. Dovoľte si len, aby ste boli ochotný vnímať to nové bez očakávania.

Niektorí z vás odcestujete k moru. Nechajte všetko potrebné rozpustiť v tej slanosti a očistite sa od všetkého. Ak využijete dary hôr, rovnako vás očistia ihličnaté lesy. Či už budete tu alebo tam, využite možnosť očisty, aby nastala u vás pozitívna zmena. Odporúčam pre tých, ktorí pracujú s majstrom Saint Germainom, aby maximálne využili jeho fialový lúč. A ešte jedna poznámka. Viete, očista je ako výdych a tak nezabudnite aj na obrovský nádych. S nádychom dobijete všetky vaše batérie aby ste mali dostatok síl uskutočniť vaše túžby, sny. Všetci, ktorí ste sa pri čítaní dostali až sem, máte schopnosti tvoriť. Tvoriť niečo nové, zhmotňovať svoje sny. Chce to len pár vecí. Prepustiť nepotrebné, vyčistiť všetko to čo bolo zašpinené a prijať to nové do seba bez očakávania.

Posledná moja rada pre vás priatelia. Začnite spolupracovať s rozumom. Nie náhodou máme dve hemisféry. Obe máme využívať naraz a vtedy zažijeme zázraky, ozajstné bytie v prítomnosti. Pokiaľ neviete ako na to, môžem vám byť nápomocný. Napíšte mi a ja  ak bude o to záujem urobím seminár.

S láskou pre nás

Janko

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.