Miliardy duší pomáhajú Matičke Zemi

 

Miliardy duší pomáhajú Matičke Zemi

Opäť píšem o informáciách, ktoré ku mne prichádzajú pre nás priatelia.  Stále sa všetko mení naďalej  a rovnako sa meníme aj my. Nie je mojou úlohou označovať jednotlivcov ani v tomto článku,  kam sa dostali. Precíťte a konajte podľa svojho vedomia, svedomia, srdca.

Mám obrovskú radosť, nakoľko dnešné informácie sú veľmi povzbudzujúce. Stále viac duší sa pridáva na kolektívne uzdravovanie Zeme. Nie sú to tisíce, desať tisíce duší a ani sa nejedná o milióny. Rozprávame o miliardách duší, ktoré momentálne tu a teraz pracujú pre Gaiu, Vesmír.  Ach joj, už cítim posmešky skeptikov, že je to klamstvo, výmysel. Nebudem vás presviedčať o opaku. Je to mimo vás. Duše, ktoré sa pridali, zobudili sa, tých niekoľko miliárd duší pracujú hlavne na nevedomej úrovni, vedome vo svojich životoch dokončujú svoje karmické lekcie. Prakticky to asi môže vyzerať aj takto: teraz nadávaš ( ego nadáva ), nakoľko to patrí k tvojej lekcii. Ale keď spíš, tvoja duša pracuje v prospech Zeme.

Presne takouto formou pracujeme všetci. Počas spania miliardy duší čistia, liečia, uzdravujú v spolupráci s anjelmi, bytosťami prírody. Keď sme v bdelosti, podľa životného a karmického plánu prechádzame cez naše lekcie.

To isté platí aj na jednotlivcov ( je ich už niekoľko miliónov ), ktorý vedome pracujú aj v bdelosti. Deň čo deň prichádzajú k nim informácie o tom,  kde treba aktuálne pracovať. Duše, ktoré sú už pripravené na odchod a dokončili svoju prácu, sú odvádzané práve týmito pracovníkmi svetla. Rovnako prichádzajú za nimi duše, bytosti, ktoré potrebujú pomoc, nakoľko stratili určité schopnosti za tie tisíce rokov, ktoré na zemi pracovali. Títo pracovníci svetla im s láskou v láske pomáhajú.

Naša planéta je stále viac a viac  presvetlená, jej svetlo sa dostáva stále ďalej vo Vesmíre. Prvotný Stvoriteľ nám žehná vo všetkých smeroch a nádherne vidieť toto požehnanie práve u tých, ktorý sa rozhodli žiť v súlade s plánom duše prakticky. Schválne som napísal prakticky, nakoľko veľmi veľa je tých, ktorý vedia čo majú robiť, ako žiť, ako si pomôcť, napredovať a predsa konajú inak. Ja viem, ja viem – hovoria, viem čo by som mal robiť, ale … Samozrejme je to vaša voľba, do budúcna lekcia. Ešte spomeniem, že aj vy pracujete v noci a počas spánku, nakoľko vaše duše sa tak rozhodli. To čo robíte v bdelosti v bežnom živote, tak to už viete, že za to rovnako beriete svoju zodpovednosť. Milujem vás, tak či tak.

Chcel by som sa vrátiť k práci počas spánku. Niektorý z vás to môžu cítiť aj tak, že večer zrazu cítite rýchlu, nutkavú potrebu si ísť ľahnúť a akonáhle si ľahnete do postele, už aj spíte. Niektorý zasa tak tvrdo spíte, že sa na nič nepamätáte. Ráno keď vstanete máte takú dobrú náladu, akoby z dobre vykonanej roboty. Alebo pocit, akoby ste celú noc pracovali. Niektorí zasa raz tak, alebo onak sa zobudíte v noci s inštrukciou, čo máte robiť vedome teraz ihneď. Alebo sa zobudíte s informáciami, ktoré vám pomôžu napredovať ďalej.

Nie je mojou úlohou sem napísať  ako pracujeme v noci počas spánku. Mojou úlohou je vás len informovať o tom, že sme na dobrej ceste a je nás stále viac a viac a už len to vyslovenie, že je nás niekoľko miliárd, vyvoláva vo mne blažený pocit vďaky, lásky, ani to neviem správne pomenovať. Precíťte to sami.

Prichádza mi ešte jedna veľmi dôležitá informácia. Ďalšia miliarda duší, ktoré pracujú pre nás všetkých sú naše deti, vnúčatá. Ich duše si vedome vybrali túto prácu a ihneď sa zapájajú do procesu uzdravovania planéty, ale aj do oslobodenia, uzdravenia duší rodičov, rodiny.

Čo k tomu ešte dodať? Jedine to, že som nesmierne šťastný a plný lásky, že som súčasťou tejto premeny. Že môžem a chcem naďalej pracovať pre Gaiu, pre nás a viem, že to všetko dokážeme. Nikto a nič nás nezastaví. Vitajte na planéte Láska.

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.