Zmena matrixu, čo sa to deje ?

 

Ťažko sa mi to vysvetľuje, ale pokúsim sa. Prečo? Jedine cez pozorovanie túto zmenu dokážeme zachytiť, no zároveň sa to týka nás všetkých.

Dávnejšie som písal už o tom že sa vytvoril a spustil nový matrix. V tomto programe si dali záležať aby bol modernejší aj keď tie staré prvky ostali, akurát to akoby prefarbyli tak, že ťažko sa to zachytáva. No mal aj nový prvok a to duchovno. Pridali nové falošné svetlo, precízne prepracované s takým spôsobom, že akoby bavíme sa o Jednote, no zároveň nás namiesto spájania, rozdeľuje. A presne toto vidno v praxi. Ponúka všetko, všehochuť aby sme mali radosť, no zároveň nás oddeľuje ( myslím ľudí). Ďalej, podporuje veľkou silou zároveň duchovné ego. Tak isto vidno ako krásne nám ponúka duchovné falošné chute na veci, o ktoré prejavíme záujem cez duchovné ego. Môžeme mať pocit, že sme našli to pravé a predsa to nie je to pravé svetlo. Ako to zistíme? Tak, že nás chce presvedčiť, že to zvládneme ako rýchlokvašky. Cítime sa ako majstri, no zabúdame, že sme majstri teórie. Vyvoláva v nás pocit, že doťahujeme sa v múdrosti, nakoľko si neveríme. Namiesto pokory a praktických vedomostí duchovné ego nás presviedča, že sme na tej najlepšej ceste.

Toľko som mal dnes napísať. Pozorujte prosím hlavne seba priatelia. Vlastné bytie a žiadajte o vedenie najvyššie dobro. Radšej pomaly cez praktické vedomosti kráčajte vpred, všetko kontrolujte srdcom, nech diamantové svetlo vesmíru vás chráni a vedie.

S láskou

????❤️???? Ján Shogun Bálint ????❤️????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Stáva sa to aj Vám?​ Potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.