Zatmenie Slnka 21. júna 2020

Každé zatmenie slnka nám prináša niečo nové. Aj keď čo sa týka našej krajiny, skôr ho neuvidíme (jedine časť východu trocha), vibračne predsa len bude pôsobiť aj u nás.
Vieme, že sa po otvárajú nové brány ktoré umožnia príchod energií z iných sfér, dimenzií.

Prichádza mi aby sme v tento deň poriadne sa uzemnili (môžeme aj viackrát), mali by sme viacej piť vodu.

Zároveň z 20.6. na 21.6. máme aj slnovrat. Takže nás čakajú naozaj veľmi silné dni.

Pripravte si vaše osobné zámery do vašich rituálov, rovnako môžete sa prepojiť s priateľmi, či s nejakými skupinami a spojiť sa v zámeroch.

Tento rok vnímam spustenie veľkých zmien na planéte. To bude zasahovať aj do našich životov. Odporúčam práve preto vyberanie zámerov, či zámeru cez srdiečko.

Opäť mám napísať toto: prichádzajúce silné búrky ( cítim emocionálnu úroveň) vám umožnia vidieť, počuť, povolia skaly (emócie) aby sa odplavilo to nepotrebné, aby prišlo to nové. Podľa môjho vnímania to bude dosť špecifické a osobné pre každého z nás.

Samozrejme budú veci, ktoré budú vplývať na kolektívnu vinu. (Tak som to mal napísať, že vinu) – sám som zvedavý, že čo sa odhalí, alebo kam nás to potlačí, či dovedie.

Vzťahy prejdú cez svoju tienistú stránku. Niekde príde skúška cez temné oblaky, niekde uvidíte svetelné stĺpy na ukotvenie, zosilnenie, niekde čisté svetlo radosti rastu.

Všetko to čo píšem vnímam ako nejakú predpoveď na leto začínajúc posilnenim slnovratom cez zatmenie.

Hlavne nech naše zámery sú čisté, plné lásky.

Spievajme, tancujme dupme i skáčme v láske. Čarujme svet lásky.

Ešte dodatočne pripisujem že “Guru-energia“. Pýtam sa hore, čo to je, keď som to mal dopísať. Máme sa vraj prekvapiť, ale nie je to to, čo vnímame pod slovom” guru”. Mám pocit že to bude nejaké odhalenie. Uvidíme.

S láskou

????❤️???? Ján Shogun Bálint ????❤️????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.