Nie je testovanie ako testovanie

Áno, z jednej strany strašiak ľudstva momentálne cez testovanie, či mám humoriádu alebo nie, momentálne znižuje frekvenciu jedincov. Dobrovoľne najčastejšie sa nechávajú testovať aby ich strach, sa uvoľnil. Ale zatiaľ sa neuvoľní, pokiaľ každý deň humoriádu počúvajú, žijú v nej. Za to máme možnosť zažiť ďalší test. Aj tento je dobrovoľný, záleží to len od nás. Aký je to test? Je to test prepojenia s dušou. Rovnako máme možnosť týmto testom overiť, či naozaj dôverujeme vesmíru, sebe, duši. Takto zisťujeme že náš svetelný imunitný systém vďaka svetlu, láske, dôvere, je najsilnejší. Tak čo na to hovoríte milovaní. Je to len naše rozhodnutie.

Apropo, ešte niečo. Ak žijeme v skutočnej láske, dôvere, vo svetle Stvoriteľa, zrazu zbadáte, že nemáte potrebu riešiť žiadne, správy, vyhlásenia vlády, ste v láske Stvoriteľa a to je to, po čom túžime.

Takže, pozrite sa prosím s láskou na seba, zbytočnosti vyhoďte na smetisko minulosti a začnite žiť tu a teraz v raji duše. To nám dá silu do všetkého potrebného v prítomnosti.

S láskou pre nás
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.