Temný očistec lásky – 3. miesto v sledovanosti za mesiac September 2020

Milí čitatelia a priaznivci portálu www.gaia2010.sk,

z celého srdca Vám ďakujem za priazeň, ktorú venujete článkom uverejňovaným na mojom vynovenom webe. Ja a môj tím sme sa rozhodli uverejniť tri najúspešnejšie články v mesiaci September 2020 znova, aby sme si ich spoločne pripomenuli. Hovorí sa, že článok zaujme nie len obsahom ale aj názvom a preto sa chcem poďakovať Ľubke autorke názvu „Temný očistec lásky“.

Ďakujeme Ti

Ján Shogun Bálint s tímom spolupracovníkov

 

 

Už pár dní cítim niečo, čo neviem pomenovať. Som zvyknutý, že správy prichádzajú, ja ich napíšem a zverejním. Tentokrát nič také, skôr ako by to bolo niečo, čo sa momentálne deje a buď to zachytíme, alebo nie. Ale aj tak sa nás to všetkých dotkne. Nechcem vás strašiť. Budem sa snažiť napísať to, opísať pozitívne, jemne, s láskou, aj keď to bude veľmi ťažké. Už som písal o tom, že sa začalo odrátávanie konca času. Názov článku “Boh 2″.  Cítim, že sa to neustále zrýchľuje. Zrýchľuje podobne ako temnota zvyšuje svoju agresiu na našej planéte voči nám, obyvateľom. Vidíte to sami, aké blbosti vymýšľajú vlády, ako z ľudí robia absolútnych otrokov. S politikou tu aj končím. Temnota skúša momentálne posledné nemožné, nepochopiteľné útoky priamo na lásku. Toto neviem pochopiť. Veď temnota musí vedieť, že to má prehraté. Áno má, ale pochopil som, o čo jej ide. Nemusíte mi veriť prosím, pozorujte svoje srdiečka . Ono vám našepká.

Milovaní. Už som toľkokrát písal, alebo aj čítal o láske, že niekedy si myslím, že už všetko je napísané a všetko už záleží len na nás. Aby ste ma vedeli pochopiť, aj keď nerád, ale musím lásku nejako rozložiť. Tam kde nevidím hrozbu, to je keď na oboch stranách dvaja partneri lásku prežívajú bezpodmienečne, ako by ich tento útok obchádzal. Tam, kde jeden z partnerov lásku viacmenej prežíva podmienečne, cez nejaké strachy, alebo má rôzne bloky, cez ilúzie, neverí si, rôzne závislosti mu hovoria do života, nerozhodnosť, pochybnosti, komunikačné defekty, egoistické pravdy atď., tak tam partneri momentálne prechádzajú obrovskými skúškami. Dalo by sa povedať, že sa začal očistec lásky. Ale toto všetko vyvoláva temnota. Pokiaľ aj niekoho z vás milovaní skúša, mojou radou je. Úprimnosť, komunikácia bez strachu s láskou, počúvajte pozorne jeden druhého, snažte sa to obaja riešiť s láskou. Neútočte jeden na druhého cez tzv. vaše pravdy. To chce tma. Hľadajte k sebe cestu lásky. Pokiaľ sa takto rozhodnete obaja, tak to máte vyhraté. Vaša láska zvíťazí!

Prosím pracovníkov svetla aby jednotne vysielali lásku na celú planétu . Omar Ta Satt milovaní. An’ anasha, ďakujem. Bezpodmienečnú lásku tma nedokáže zničiť.

S láskou pre nás

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.