Studnicu múdrosti nájdeme v srdci a nie v mozgu.

© www.Gaia2010.sk

Samozrejme nemyslím na fyzické srdce. Až keď začneme vnímať aj to neviditeľné pre fyzické oči, až vtedy pochopíme múdrosť vesmíru.

Budeme vtedy veľmi prekvapení a zároveň zahambení, že čo sme tvrdili druhým. Mať svoj názor je jedna vec, no tento názor je len názor a nemusí byť pravdou. Práve preto, dávajme si pozor, že ako prezentujeme svoj názor. Ono, všetko je zapísané v našej aure a tak raz nebudem môcť sa na nič vyhovárať, že sme to mysleli tak alebo onak. To prejde akurát tak v osobnom živote a nie keď druhého presviedčame o našom názore.

Ak niekto si myslí, že láska to všetko maže, tak zatiaľ veľmi málo vie o láske. Áno, láska robí zázraky. Ale je to čistá, vysokovibračná láska. A pokiaľ niekto sa má chce opýtať, že aká je to vysokovibračná láska, moja odpoveď je, raz sa k nej dopracujeme všetci. Nikto to s rozumom nemôže pochopiť. Treba ju žiť.

S láskou Apukhe ????❤????❤????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.