Si pracovník SVETLA? Transformácia, nemá prázdniny, dovolenku

 

Si pracovník SVETLA?

Už mesiace deň čo deň sa napájam na SVETELNÉ KRYŠTÁLY SKUTOČNOSTÍ. Na Svetelné kryštálové bytosti skutočnosti. Deň čo deň mi ukazujú skutočnosti ktoré v prítomnosti mám prijať, pripomínajú mi moje svetelné skutočnosti.

Dnes mi pripomenuli uvedomenie, že hovoriť že som a byť v skutočnosti pracovníkom svetla je obrovský rozdiel. Už včera počas školy mi pripomenuli, že transformácia, nemá prázdniny, dovolenku. A rovnako ani pracovník svetla. Fakticky pracovník svetla je v práci nonstop ako všetky bytosti svetla.

V noci, či počas spánku aj cez deň pracuje mimo priestor a čas aj keď najčastejšie po práci prechádza výmazom, aby zbytočne nezaťažoval svoju vedomú prítomnosť keď je pri vedomí cez deň . Keď sa zobudí niekedy niečo mu ostáva v pamäti. Podstatné je ale hlavne práve v tejto prítomnosti byť naďalej pracovníkom svetla. Nie je to len meditácia, mantrovanie a mohol by som pokračovať.

Byť pracovnikom Svetla je neustálou Svetelnou Skutočnosťou v prítomnosti nonstop (pre rozum).

Tak toto som mal napísať a môžem ísť pracovať ďalej.

S láskou pre TEBA milovaní

OM TAT SAT – PRACOVNÍK SVETLA

????❤️???? Ján Shogun Bálint ????❤️????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Stáva sa to aj Vám?​ Potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.