Prítomné dianie

© www.Gaia2010.sk

 

Tento víkend bol veľmi svetelno-temný, či opačne? Na tom ani nezáleží. Určite ste viacerí to vnímali. Viete že som bol odcestovaný a tak veľa vecí som pripisoval aj únave. Skoro ráno vstávať, pred piatou odchádzať, 3,5 hodiny šoférovať bez prestávky, je dosť únavné už pre mňa.

Ale aj tak som vnímal že veľa ľudí ako keby boli tak mimo. Ako zombíci. Chodili okolo nás, hľadali niečo a nevedeli, že čo. Na očiach, ušiach ako keby nejaký závoj mali.

Včera večer na ceste domov som sa dozvedel, že priateľovi umrela manželka, dnes ráno čítam v maily že druhému priateľovi vo švédsku taktiež umrela manželka. Veľa duší tento víkend odišlo a do konca roka ích bude nemálo. Krásna doba je momentálne. Duše ktoré už majú za sebou všetko, čo mali mať ukončené odchádzajú. Ostávajúci máme šancu vylepšiť s láskou aj to nemožné, ak sa rozhodneme. Všetko je o nás a na nás. Ešte máme šancu.

Hore vidia presne kde sa nachádzame, kam smerujeme, čo chceme, prečo chceme, či je to správne, čo si zaslúžime, ako nám majú pomôcť.

Apropo pomôcť. Prestaňme všetko riešiť tak že žiadame ích hore. Ale, žiadať môžeme síce všetko, len pridajme s úctou a pokorou: “Pokiaľ je to Jeho vôľa”. Aby sme neboli sklamaný. Vnímajme znamenia okolo nás. Stále prichádzajú, záleží len na nás, či ích chceme vidieť, zachytiť.

Prajem nám, vám krásny večer plný lásky, svetla, nádeje, viery.
S láskou Apukhe ????????????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.