Prečo potrebujeme vlastné životné skúsenosti?

Prečo potrebujeme vlastné životné skúsenosti? Bez nich by sme sa nepoučili. Sú to skúsenosti, ktoré sú na mieru šité pre nás podľa nášho životného plánu. Sú to potrebné informácie do našej prítomnosti aby sme sa mohli pohnúť vpred. Tieto skúsenosti môžeme potom podávať ďalej, alebo zdieľať s ostatnými. Podstatné ale je, aby sme ich nepodávali ako zámer meniť ostatných.

Láska je slobodná bez podmienok. A práve preto, niekoho táto skúsenosť môže zobudiť, niekoho inšpirovať, niekto už ju má za sebou a niekoho to neoslovuje. Osobná skúsenosť je len moja skúsenosť a tak všetci ostatní s ktorými sa podelím majú právo sa na ňu pozerať, vnímať po svojom. Práve preto nie je potrebné to brať osobne, no ale ak nás to osloví, podporí, posunie, tak to urobme s láskou, vďačnosťou.

Pre nás s láskou
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.