Pár viet od Apukhe.

© www.Gaia2010.sk

 

Dostali sme sa do silného prúdenia energie z centrálneho slnka. Čo to prakticky znamená pre nás? Je tam veľa odkazov, osobne vyberám jeden, kde každý z vás si nájde ten svoj odkaz.

Veľmi si všímajte všetko, či sa dialo, deje a bude diať od 1.1. – 9.1.2019 vo vašom živote. Pred čo ste boli, ste postavený vo svojom živote. Čo, kto odchádza, prichádza a prečo? Atď. Píšte si všetky otázky na papier, ktoré sa vám vynoria do bytia. Nebojte sa dotknúť citlivých tém v sebe. Nebojte sa otvoriť oči, uši, srdcia. Inak nespoznáte pomoc ktorá prichádza k vám cez tieto vibrácie. Môže to byť myšlienka, pocit, nejaké info, dokonca človek, bytosť ktorý vstúpi do vášho bytia aby ste spoločne sa naladili na prichádzajúci sa vyšší level.

Cítim, že tento rok bude hlavne o smelosti, úprimnosti, o tvorbe s láskou a nie o snívaní a zbytočných kecoch. Teórie bolo už dosť. Treba všetko, čo sa dá aplikovať v praxi.

Šťastnú cestu priatelia. Apukhe.

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.