Objaviť v sebe pravé Svetlo lásky

Aktuálna dôležitá informácia pre nás všetkých!

To, že možno to nevidia fyzické oči, to neznamená, že sa to nedeje. Tak, ako sa vytvára choroba na energetickej úrovni a naposledy na fyzickej, tak presne toto sa deje aj s naším 3D svetom. Na svetelnej úrovni, Nová Zem je už hotová a postupne sa približuje k našej fyzickej úrovni. Kým sa všetko vyčistí, to ešte bude trvať. Kým ľudstvo sa odpojí od svojich závislostí prebehne nejaká tá doba a kým pochopí všetko to, čo má ešte pochopiť a konať tak tiež to chvíľu ešte potrvá. Všetko je na nás. Každý jednotlivec je zodpovedný sám za seba. Aj ten najväčší odporca, slepý egoista, nakoniec zbadá to, čo momentálne nevidí. Každý podľa svojho času. Momentálne je nám v tom nápomocná aj pandémia. Všetky hlúpe nariadenia, otvárajú oči určitým vrstvám ľudstva. Začali sa hľadať odpovede a tak sa otvorili brány novostí pre všetkých hľadajúcich. Ak je pandémia, tak jedine pandémia hľadajúcich odpovedí a hľadajúcich ciest von z uzdravenia závislostí, všetkého čo nás ešte blokuje a ťaží, čo potrebujeme vyčistiť, prepustiť, obnoviť cez svetlo, vybudovať cez svetlo. A to je tá nová cesta ľudstva, každého jedinca. Nikto z nás ešte nie je v cieli, všetci kráčame, tvoríme, búrame, budujeme.

Tak ako každé posvätné svetlo sviečky pomáha, rovnako pomáhame aj my s naším svetlom šíriť všetko, aj to neviditeľné, dávame druhým silu vydržať, silu objaviť v sebe práve svetlo lásky.

S láskou pre nás
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.