Krátka správa ku dňom 20. a 22.11.2020.

 

A opäť silné dátumy tu máme, či je to 20.11. alebo 22.11. 2020.  Milovaní, spojím ich dohromady aj keď sú to ďalšie 2 brány, nové vlny transformácie. Najjednoduchšie by som to mohol napísať, že silná a ešte silnejšia vlna k nám prichádza. Niekedy mám pocit, že na čo to mám písať, veď už to viete. Keď píšem, že nové vlny, aj tak to bude o tom, či to staré už máme zvládnuté a môže sa ukotviť to nové alebo nie.

A tak len dodám, môžete cítiť rôzne stavy rozladenosti, slzy, tlaky na srdce, bolesti obličiek, nespavosť, depresiu, ba aj bolesti kolena, či tlaky na kolená či rôzne stavce. Rozbitá psychika, zlá koncentrácia atď.

Mohol by som radiť, že uzemnite sa, pite viacej vody, ale hlavne prosím, nájdite si čas na seba, pozorne pozorujte vlastnú úprimnosť a hlavne konajte. Žiadne potom, teraz upratujte, prepúšťajte, vyčistite, už nič prosím neťahajte za sebou. Požiadajte svojich duchovných pomocníkov, učiteľov aby vám pomohli a ukázali, čo odmietate vidieť. Robte to počas meditácie prosím.

S láskou pre nás

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.