Druhá vlna, či diel svetovej hry.

 

Ďakujem Bohu, že opäť môžem vidieť, písať.
Pár dní som jednoducho nevidel písmená. Nič som nevedel ani prečítať poriadne. Teraz sa to zlepšilo o 50 %. Mám písať. A tak som pripravený.

Ak sa ma budete chcieť opýtať na niečo, odpoveď nepoznám. Mne informácia len prichádza a mám to len napísať.

Správa je vždy len tak písaná, aby to bolo zrozumiteľné pre pripravených.

Druhá vlna je plánovaná na jeseň, ale ak sa bude dať skúsia to spustiť pred koncom leta. Je rovnako v príprave ďalšia možnosť na jeseň. Ale čím neskôr to bude, o to skôr bude pripojená tretia vlna. Ale to už bude finále. Ako sa hovorí 3x a dosť.

Práve preto je potrebné neustále mať aktivované vlastne svetlo. Pracujme vedome. Pozor na leto. Dávajme si pozor, aby nám neuspali našu pozornosť a potom nezneužili našu nepozornosť.

Najviac budú ohrození jednotlivci mimo republiky.

Najviac budú pod ochranou tí, ktorí ostanú pod ochranou vlastnej národnej energie. Jednoducho tentokrát bude platiť doma je najlepšie, no mám písať nie najlepšie, ale najistejsie. Bude to vaša osobná ochrana. To isté platí aj pre priateľov v ČR. Pochopíte čo sa snažím napísať pri druhej vlne.

Podstatné bude nepovoliť, neustále zvyšovať vlastné svetlo. Ešte raz mám napísať, cez leto nás chcú uspať aby potom mohla prísť druhá vlna a pridať tretiu.

Nemusite mi veriť, nacítte prosím len túto správu a potom čítajte medzi riadkami.

S láskou pre nás

????????????. Ján Shogun Bálint. ????????????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Stáva sa to aj Vám?​ Potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.