Dnešný deň a máj lásky čas

 

Včera neskoro večer som na nočnú školu dal vyčistenie prítomnosti, presunutie pozornosti z ilúzie do skutočnosti. Behom pár minút som bol v škole a nevedel som o sebe. Prečo to píšem?
Zrazu som bol hore skoro ráno pred piatou. V pohode, príjemne v prítomnosti. Žiadne lietanie. Pozrel som si fb, dal si kávu neskôr raňajky.

Zrazu ma to opäť ťahalo nazad do postele. A ďalšia fáza školy začala. Už som úplne nezaspal. Bol som v úžasnom stave, v inej realite. Na rôznych úrovniach sa harmonizovali určité skutočnosti, moja prítomnosť sa čistila, prepúšťala, ilúzie odchádzali a prijímal som prítomné skutočnosti.

Teraz, keď som už naspäť som si uvedomil, že dnešný deň môžete aj vy využiť na čistenie, harmonizáciu. Veď pozrite sa na tieto čísla.

20:20:20 to je čas a rok 2020. Keď že je máj, lásky čas, môžete ak to tak budete cítiť dnes riešiť vzťahy či už s niekym, alebo k niečomu. Ale aj ku sebe. Stačí si uvedomiť svoj zámer, nájsť si čas večer, ešte mi teraz naskočilo 20 minút na vedomú prácu na sebe.

Každý z vás to môžete robiť tak ako to budete cítiť. Niekto meditáciou, nikto tancom, spevom. Niekto použije možno karty, kamene, bylinky či moje sviecky, alebo iné. Môžete požiadať aj anjelov nejaké svetelné bytosti.

Prajem nám krásny slnečný deň na všetkých úrovniach bytia.

????????????????????Ján Shogun Bálint ????????????????????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Stáva sa to aj Vám?​ Potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.