Ďakujem vám všetkým, že sa prestávate báť

 

Ďakujem.

Ďakujem vám všetkým, že sa prestávate báť a viete vyjadriť vlastné cítenie, myslenie. Píšete za seba a nekopirujete druhých. Žijete svoje bytie, cez vlastné rozhodnutie. V tomto ponímaní vidím aj duchovné bytie. Veď už viete, že duchovno nie je módny doplnok. Je súčasťou reality. Ako osobnej, tak aj kolektívnej.

Každý z nás má právo si vybrať formu tvorenia, bytia, žitia. Ak sa mi niečo nepáči, vyjadriť svoj postoj, urobiť niečo, meniť myslenie, konanie.

Rozhodujme za seba a žime za seba..

Byť vo svetle, to nie je útek do duchovna. Zbytočne by sme meditoval, robili rôzne cvičenia len preto aby sme utiekli do inej reality.

Momentálne tento svet nás skúša. Otvoríš konečne svoje ústa, alebo budeš otrokom. Áno otrokom, lebo to že si medituješ, či robíš nejakú formu jógy, či niečo iné aby si nabral silu na ďalší deň ale inak naďalej slúžiš otrokárovi, vlastne čo to je? Najľahšie je povedať, že nevieš čo a ako máš robiť. Čoho sa bojíš, lebo to nie je nevedomosť, ale strach a milión rôznych výhovoriek. Najlepšie je, keď niekto aspoň niečo robí a zrazu ľudia ho kritizujú, múdrujú nad ním ale zo seba a za seba nič nevypotia. Aj to je súčasťou terajšej skúšky.

Keď teraz poviem, že všetko bude dobré, tak to tak bude. Vidím, viem to. Ale nie každému sa to bude páčiť.

Majme sa dnes krásne, svetiekovo, slobodne, bez strachu.

S láskou

????❤️????. Ján Shogun Bálint. ????❤️????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Stáva sa to aj Vám?​ Potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.