Čo nám prináša september 2020?

Už dlho som nepísal nejaký môj náhľad na mesiac. Opäť to ale cítim, že sa mám venovať tejto téme. Tak, čo nám milovaní prináša mesiac September?

Sedím za počítačom a naciťujem informácie, ktoré lietajú okolo mňa ako včeličky či motýle. Vidím padajúce lístie, farebné stromy, uvedomenie určitých skutočností. Chceme, či nechceme, je čas si uvedomiť, že leto odchádza a prišiel čas zberu ovocia v našom bytí. Každý z nás je niekde a presne sa nám ukazujú naše zdravé ako aj nezdravé plody, skutočnosti. Čo to znamená? Nezdravé plody padajú dole už teraz zo stromov a rovnako aj v našom bytí, cítime potrebu ukončiť, dokončiť určité skutočnosti. Niečo možno dokážeme ešte zachrániť, no skôr, podľa našej ochoty konať, to bude ukončenie, rozlúčenie, prepustenie. Toto všetko sa deje práve preto, aby sme mohli potom nastúpiť na novú cestu poznania, transformácie. Určite ste si všimli, že všetko sa postupne vyjasňuje, aj v emóciách a je to len na nás ako sa rozhodneme. To je vlastne triedenie ovocia, nového poznania, vedomia v našom bytí. Osobne to cítim veľmi pozitívne. Viem, kde som, kam kráčam, cítim slobodu voľby možností, lásku prítomnosti.

Prepúšťajte prosím s láskou všetko čo vás brzdí. Smelo si vyložte karty vo vašom bytí, pre a proti a potom sa slobodne rozhodnite. To, čo treba dať preč, prepúšťajte s láskou, to čo ostáva žehnajte s láskou, a to čo sa ukáže, že prichádza, vítajte s láskou.

To nám prináša tento úžasní farebný mesiac nových rozhodnutí, a tvorenia do budúcna.

s Láskou Ján Shogun Bálint.

Pre www.gaia2010.sk napísal Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.