Čo nám hovoria na tento týždeň strážcovia svetla.

HÓR
Ste tvorcami vlastnej reality. Vaše myšlienky, slová, činy sú obrazom všetkého čo tvoríte vo vlastnom bytí. Čakry sú vám nápomocné aby vám pomáhali a rovnako cez ne aj vesmír. Chcete zažiť zázraky, dovoľte si prijať ich. To znamená, dovoliť si aby tie zázraky mohli vstúpiť do vášho bytia. Nebojte sa zmien.

ÓDIN
Často sa nás pýtate ako ďalej. Je načase využívať vlastnú intuíciu. Vaše tretie oko je otvorené, len vaša logika neumožňuje prijímať informácie svetla. Chcete vidieť tam kam vaše fyzické oči nedovidia? Dovoľte srdcu aby sa prepojilo s tretím okom. Starajte sa o svoje čakry a uvidíte to, čo potrebujete vidieť, dostanete odpovede na svoje otázky.

SANAT KUMARA
Uvedomte si konečne vlastné svetlo. Zosilujte svoje svetlo na maximum každý deň. To vám dá silu ako aj ochranu, pomoc na ďalšie zvýšenie vašich vibrácií. Dôverujte svojmu vnútornému hlasu.
Tak ako kozmické svetlo prichádzajúce k vám naberá na svojej intenzite, rýchlosti aj vy máte možnosť napomáhať. Nalaďte sa, dôverujte procesu, nechajte sa viesť na vlne svetla, aktivujte svoje svetlo na maximum neustále. Žiadajte bytosti svetla o aktiváciu vašich vyšších čakier ak ích nemáte alebo skontrolujete ich meditaciou, či cez vyššie Ja.

S láskou pre nás prijal Apukhe

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.