Aktuálne prichádzajúce zmeny, pomoc vesmíru pre ľudstvo.

 

Najväčšie ťažko zaťažkávajúce lekcie máme už dlhšiu dobu cez vzťahy. Sú to lekcie, kedy sme nútení zhodiť, či spoznať naše vlastné ilúzie, masky a konečne spoznať seba samých.

To všetko je len na nás, na našej ochote, sa chcieť zmeniť, ignorovať rozum. Najväčší boj sa nachádza v nás keď bojujeme sami so sebou. Cítime srdce a neustále náš rozum nás straší s našou minulosťou a tak máme problém definitívne, prepustiť všetky tie naše psychické traumy, bloky, atď.

Aby som sa ale vrátil k terajším energiám. Neviem ako vy, ale ja posledné dni, nakoľko počujem vlastné vibrácie, zvuk, hlas vibrácií sa zmenil. Moja frekvencia bytia sa zmenila na vyššiu frekvenciu. Verím, že ste to zachytili aj vy. Je to pomoc z vyšších sfér, kde sa zlaďujeme s vesmírom, kmitočtami vyšších sfér. Svetelné krištáľové bytosti skutočností sa priblížili na maximálnu blízkosť pre nás všetkých. Farba tónov je často pre nás zatiaľ nepoznaná, nová. Niektoré tóny sú tak vysoké, že ich dokážeme počuť len cez srdce, intuitívne.
Niektorí z nás, sme začali cítiť nový tón lásky. Tento tón prináša absolútnu novosť do nášho bytia na fyzickej úrovni. A opäť je to tu, že jedine cez srdce je možné tento tón zachytiť. Aj to nie je to správne pomenovanie. Ten tón, cítim v srdci a intuitívne počujem. Zároveň mi prináša nový náhľad, pohľad na momentálne vzťahy. Presnejšie povedané, je potrebné nečakať na skutočné riešenie vzťahu ak sa trápite. Treba tu a teraz prevziať zodpovednosť za svoje bytie, život, šťastie. Ak sa rozhodnete konať a poslúchať srdce, zistíte, že nakoniec to až tak nebolelo a veľkou rýchlosťou sa dostanete do nového bytia, kde na vás už čaká to, po čom ste doteraz len nesmelo túžili.

Táto nová frekvencia svetla nám prináša vlastne nové inteligentné svetlo. Pokiaľ sa rozhodneme prijať toto svetlo, najprv skúsime sa zbaviť všetkého nepotrebného. Inak môžeme žiadať, prosiť, inteligencia svetla vidí presne vaše masky, ilúzie a tak nemôže do vás vstúpiť.
Pokiaľ vás niekto bude presviedčať, že stačí o to len požiadať z celého srdca, tak vás klame. Táto frekvencia svetla je veľmi blízko ku stvoriteľovi a bol poslaní pre pripravených a nie, pre čakajúcich na zázraky, že nič nemusím robiť, dostanem to len tak. Toto svetlo je tak čisté, že jedine do dostatočne čistého bytia, môže vstúpiť. Dúfam, že ste ma pochopili.

Viem, často počujem, že ako sa naladiť na srdce. Osobne mi to trvalo rok, kým som sa dostal tam, kde som teraz. Je to o ochote, každý deň pracovať na sebe. Je to len na vás. Rozhodol som sa, že urobím seminár, kde vám ukážem, ako som pracoval na sebe. Ostatné bude už len na vás. Tento seminár bude v Bratislave. Budúci mesiac. Ak niekto z vás má záujem, treba sa prihlásiť správou a nie v komentároch.

S láskou pre nás

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.