Aktuálne informácie ku dnešnému splnu 2.9.2020. Dôležité voľné pokračovanie.

Tento odkaz mi poslala Alžbeta Roth.

Mám odkaz :. Nastal čas, práve teraz… Byť! Byť tým prečo si tu. Že nevieš ako na to?… Predstav si, že sa ti v živote nič „zlé“ –  trauma nestalo. Trauma, ktorá ovplyvnila to kým si dnes, tvoje myslenie, tvoje kroky, tvoje smútky, tvoje trápenie. Nič z toho nie je. Takže to vymaž z hlavy. Nehovor, že sa to nedá. Iba si to skús predstaviť! Polož si otázku…. Tak aký by som bol/a, kým by, som bol/a?… Že nevieš? To je ono… Ak si pripravený a chceš, tak nastúp. Postav sa, nadýchni sa. Nastal čas nástupu.

A.R. alebo R.A.

Ako to vnímam ja?  Všimol som si, že udiali sa veci, na ktoré sme neboli úplne pripravení. U niektorých sa prejavili poschovávané egá, ktoré si mysleli, že ich nemajú. Skúsim ich pomenovať ako naše, ich démoni ega. Sú to väčšinou strachy, vnútorné slabosti sebadôvery, pochybnosti. Ako sa uvoľnili, tak aj zaútočili priamo na ich vlastníka, kedy ten dotyčný jedinec prežíval zrazu silný emočný kolaps. Z druhej strany, zasa niekto zažil úplne nový rozkvet, uvedomenie, výstup, oslobodenie od nich.

Chcem upozorniť tých, ktorý zažili ten kolaps. Hlavne pozorujte, že čo to vyvolalo, čo ste vnímali, čo to boli za vnútorné hlasy, tak to zistíte, že odkiaľ fúkal ten vietor. Postavte sa, a  nechajte sa viesť s R.A..  Moja rada je, že všetko to, čo vás nejako brzdí, vyhoďte zo svojho bytia. aj keď vás to bude trocha bolieť, treba všetko vyčistiť, aby ste kráčali vpred smelo, s radosťou, sebadôverou v láske.

S láskou pre nás Ján Shogun Bálint

 

Pre www.gaia2010.sk napísal Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter