Myšlienka dňa

/////////////////////////////////////////

Pokora nie je podriadenosť voči ľuďom,

ale voči Bohu.

Exupéry


Online

Máme online 20 hostí Designed by:

Stretnutie s dievčatkom. PDF Tlačiť E-mail 

 

 

Stretnutie s dievčatkom.


Nedávno som dostal mail a bol tam napísaný tento príbeh.  Možno si pomyslíte, že je to obyčajný každodenný príbeh človeka, ktorý sa zamyslel na konci nad sebou. Niekedy sa ale treba pozrieť na to trocha inak, iným uhľom pohľadu a zrazu tam nájdeme úchvatné tajomstvo. Zatiaľ vám to ale neprezradím,  čo som tam našiel. To napíšem  na konci príbehu.

Ten deň sa pre mňa začínal rovnako ako každý iný a nič nenasvedčovalo tomu, že  bude mať pre mňa hlbší význam. Odišla som do práce, kde pracujem ako predavačka. Bolo lenivé nedeľné popoludnie, ľudí bolo málo, väčšina si vychutnávala voľný deň v prírode, alebo posedávali na kávičke. Keďže na predajni nikto nebol,   tak som si sadla na stoličku a len tak som sa dívala na chodbu. Zrazu do predajne vošiel starší pán a za ruku držal asi 2 ročné dievčatko. To suverénne zamierilo  ku mne. V nemom úžase som  pozorovala ako zastalo predo mnou asi 1,5m a iba sa na mňa dívalo.

Prihovorila som sa mu: Ahoj. Ako sa voláš? Dievčatko ani nemuklo a stále sa na mňa uprene dívalo. Pán na to dievčatko volal „čo si tam primrzla?, poď ideme“, ale ono sa ani nepohlo. Pri pokladni máme v miske cukríky pre zákazníkov, tak som sa spýtala toho pána, či môžem dať dievčatku cukrík. Ale, že radšej nie, lebo idú na obed. Tak som ďalej sedela a pozorovala dievčatko. Milo som sa naň usmievala, ale zároveň mi hlavou prebehla myšlienka, že to dievčatko nie je veľmi pekné. Malo blonďavé vlásky a malé očká posadené blízko seba. Celé to trvalo asi 1min. Potom ten pán prišiel k dievčatku, vzal ho za ruku a spolu odišli.

Nasledujúci deň som stále rozmýšľala, čo to malo znamenať. Bolo to tak zvláštne... A odpoveď mi prišla na ďalší deň. To dievčatko som ja! Je to posolstvo pre mňa .Mala som veľmi smutné detstvo, kde som nepocítila lásku od svojej mamy, práve naopak. Rada som recitovala básničky, chodila na súťaže, aj som doniesla zopár diplomov, no ona to nevedela oceniť. Vyžívala sa, keď ma mohla trestať, napr. aj tak, že ma zamkla v izbe a nepustila von na krúžok a potom aj na lyžiarsky, plavecký... Dávala mi najavo, že nie som pre ňu pekná, lebo som príliš chudá a že nie som dobrá a poslušná, lebo ju dosť nepočúvam, tak ako si to ona predstavuje. Bez toho, aby som si to uvedomovala, nevážila som si ani ja samu seba, bola som na seba prísna a neľúbila som  sa. V tom stretnutí s dievčatkom som videla svoj pohľad na seba! Ako som dokázala prijať to dievčatko?/seba/  Keď som si to uvedomila, došlo mi, že keby som sa mala skutočne rada taká, aká som, aj to dievčatko by som prijala také, aké bolo /KRÁSNE  a DOKONALÉ/. Prejavila by som mu/sebe bezpodmienečnú lásku, pohladila ho/seba/, pochválila ho/seba, aká je  krásna.    Lebo taká bola/som/.

A čo dodať na záver? Pre mňa to znamená pracovať na sebe, otvoriť sa láske, prijať sa bez podmienok. Lebo, len keď budeme dosť krásny pre seba, budeme vidieť takých aj ostatných.

Katka


Neviem čo vás všetko oslovilo v tomto príbehu, možno ste sa tam našli aj vy, tak ako sa tam našla pani Katka. Súhlasím s ňou a pevne verím, že si ešte popracuje na sebe aby sa jej darilo v týchto nádherných časoch. Mňa okrem iného oslovilo práve to dievčatko. Keď som si prečítal celý príbeh, ihneď som videl pred sebou nádhernú svetelnú bytosť, ktorá je práve inkarnovaná v tele dievčatka. Je to niečo úžasné priatelia. Katka zažila priamy  kontakt s bytosťou, ktorá cez toto dievčatko pracuje. Otvára srdcia, pripomína staré zabudnuté veci z našich životov, pomáha v transformačnom procese. Ten starší pán musel jej maličkú rúčku pustiť, lebo dostal podvedomí príkaz od svetelnej bytosti aby mohla vykonať svoju prácu, časť svojej misie.

Priatelia, skúste si tú situáciu len predstaviť. Predstavte si tento príbeh, že ste namiesto pani Katky. Čo cítite, vnímate? Ja osobne vnímam lásku, svetlo, pokoru, harmóniu. Svetelná bytosť, akoby bola ihneď vedľa mňa a rovnako vyžaruje na mňa svoju neodolateľnú lásku, svetlo.

Ani neviete, aký som šťastný, že aj v praktickom živote vidieť, ako nádherne pracujú naši milovaní pomocníci, keď sú v inkarnácii. Každý z nás, dostávame pomoc, záleží to len na nás, či to vidíme, alebo či to dokážeme prijať aj od malého dievčatka.

Ďakujem vám pani Katka za váš príspevok. Myslím si, že viacerým z nás to pomôže.

Ďakujem.


S láskou pre vás 4. 3. 2012 pripravil Apukhe


Pre http://gaia2010.sk/ napísal Apukhe Ján Bálint. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

 12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4


Posolstvo jednorožcov – február 2012

Milovaní priatelia. Posielame vám naše hrejivé, láskyplné energie do vášho zimného, mrazivého času. Aj keď na niektorých miestach Zeme je momentálne veľká zima, sú veci, ktoré vás hrejú, v niektorých prípadoch sú až vriace. Nedivte sa tomu, postupne sa odhaľuje pravda a lož, omyly, ale aj tvrdohlavé, falošné, vykonštruované ilúzie.

Nechceme vás o týchto veciach poučovať, nenáleží nám posudzovať a ani vytýkať neprávosti, ktoré robia niektorí vaši vládcovia a ich napomáhači. Vieme, že nakoniec pravda, čo v našom svete je, bezpodmienečná láska, nakoniec vo vašom svete , v srdciach zvíťazí.

Milovaní, to čo sa deje teraz celosvetovo, je len začiatok niečoho veľkolepého. LÁSKA, ktorú ste poznali sa premenila na BEZPODMIENEČNÚ LÁSKU. Samozrejme, všetko má svoj čas, aby sa to etablovalo do vašich životov, a záleží len na vás, či to naozaj chcete alebo nie. Je to o vás, o vašich životoch, o vašich existenciách, o vašej budúcnosti. Celý duchovný svet, všetky anjelské, svetelné bytosti sa radujú spolu s nami nad vašim veľkolepým úspechom. Vibrácia Zeme sa definitívne zmenila. Gaia prijala, ukotvila lásku Agapé do svojej existencie. V tomto smere ste jej pomohli aj vy vaším úsilím o prijatie tejto milujúcej energie pri otváraní energetických brán minulí rok, s pochopením a prijatím potreby zmeny vo vašich životoch.

Je len začiatok roka 2012 a myslíme si, že aj vy jasne vidíte prichádzajúce zmeny vo vašom 3D svete. Niektorí z vás majú chaos v sebe a rovnako vidia chaos okolo seba. To patrí k tejto dobe. Nevedomie vystupuje do popredia, čo aj musí, nakoľko takýmto spôsobom ustupuje novým vibráciám lásky. Je to jasná správa pre vás. Môžete sa snažiť bojovať proti tomu, chcieť pochopiť s vašim rozumom, súčasným, starým, pomaly odchádzajúcim vedomím, no nakoniec aj tak pochopíte, že je to márny boj, snaženie. Jediné, čo vám ostane a veríme milovaní, že prídete na to skoro je, že začnete spolupracovať, cez lásku prekročíte tieň vášho strachu a vaše starosti odovzdáte do rúk najvyššej moci.

Ďalšou pomôckou pre vás momentálne je komunikácia. Jedine otvorenosť a komunikácia vám odhalí, kto vám rozumie a kto nie, kto je na vašej vibračnej úrovni a kto nie. Zbytočne budete dávať svoje energie ľudom, ktorí vám nerozumejú, idú svojim tempom a svojou cestou. Ak si myslíte, že im pomôžete, nakoniec zistíte, že ste strácali čas a pre vás to môže znamenať stratu najcennejšieho času v Teraz a Tu, keď všetci s láskou v srdci očakávame vzostup. Všetci v 5D sme ako bratia a sestry a milujeme jeden druhého, nerobíme žiadne rozdiely medzi sebou. Ak vaše vedomie stále budete vedome udržiavať v 3D, nedokážete prijať potrebné vibrácie k vzostupu. Ak je to vaša voľba, tak pre vás nič nemôžeme urobiť, jedine vás s láskou rešpektovať.

Priatelia naši milovaní, vieme, že málo viete o 5D, nepoznáte to tam a tak aspoň obrazne vám chceme máličko niečo ukázať z tejto dimenzie. Dáme vám menší návod a vyskúšajte si to. Ak sa vám to bude páčiť, veríme, že pochopíte dôležitosť zmeny vášho vedomia. Celá práca je v tom, že začnete snívať, predstavovať si niečo, tak ako ste to robili ako deti. Verte svojim predstavám, berte to ako niečo hotové, precíťte ich, stotožnite sa s nimi. Pre niektorých dospelých je to možno novinka a neveria takýmto rozprávkam. Skúste to a sami uvidíte, či sa vám nesplní váš sen. Samozrejme nedávajte tomu podmienky času a ani formu uskutočnenia. To všetko nechajte na vyššie sily. Buďte pozorovateľmi a zároveň aj tí, ktorí čakajú na svoju vysnívanú odmenu. Niekedy k tomu, aby sa to mohlo uskutočniť, treba urobiť takú malú drobnosť. Pohnúť sa z miesta. Pečené holuby, ako to hovorievate, nepadajú z neba, a tak aj v tomto smere sa to občas stane, že aj vy budete musieť určité kroky urobiť, aby sa váš sen uskutočnil. Je to ako s autom. Chcete auto, ale nemáte vodičský preukaz. Vesmír vás tak miluje, že to auto vám dá, ale až vtedy, keď si urobíte príslušné skúšky a dostanete ten preukaz. Vesmír vám dáva najlepšiu kvalitu a vy musíte byť pripravení na tú kvalitu.

Preto je veľmi dôležité, aby ste si vaše rozhodnutia pevne stanovili, ale z druhej strany ak cítite, že k dosiahnutiu cieľa potrebujete vykonať nejaké zmeny, tak ich urobte. Všímajte si vaše rozhodnutia a rovnako si všímajte, čo sa deje okolo vás. Pokiaľ je to horšie alebo nič sa nedeje, chybu hľadajte v sebe. Niečo robíte zle. Vaša rozhodná otvorenosť a úprimnosť voči sebe samým vám pomôže nájsť chybné úsudky, vnútorné vedenie, zbytočné ilúzie. Sami zistíte, že ak na tomto budete pracovať, tak sa zmenia okolo vás vaše stresové situácie, opäť zažiari slniečko vo vašom živote.

Tieto rady vám predávame s láskou, aby ste dosiahli váš životný zámer, pre ktorý ste sa inkarnovali do Teraz a Tu v 3D. Majte na pamäti milovaní, že na prvom mieste by ste mali mať váš životný plán. Ak by pre vašu dušu nebolo tak dôležité, aby ste boli v inkarnácii pri vzostupe, tak by ste určite neboli tu. Ak ste tu, tak vaša duša výslovne túži po vzostupe. To ostatné a ostatní sú len pomocníci k dosiahnutiu vášho duchovného zámeru.

Uvedomujeme si, že tento rok je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre celý vesmír. Zmeny, ktoré sa uskutočňujú vo vašich životoch na vašej nádhernej planéte Zem majú nesmierny význam pre celú vašu slnečnú sústavu, galaxiu a galaxie, vesmír, vesmíry. Zatiaľ ste dokázali veľa, aj keď to tak možno vo vašich životoch nevidieť. Celkovo sa vibrácie ľudí zmenili k lepšiemu. Preto vám budeme naďalej pomáhať, ak o to budete stáť, navštevovať tých, ktorí sa priblížili na jeden krok k nášmu svetu. Určite ste si všimli, že nás niektorí stále častejšie vidíte, či už vo vašich snoch, meditáciách, rozjímaniach. Sme s vami stále a milujeme vás.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies. Pre viac informácií o cookies a o možnostiach ako ich vymazať nájdete tu.

Potvrdením súhlasíte s používaním cookies na tejto web stránke.

EU Cookie Directive Module Information