Myšlienka dňa

/////////////////////////////////////////

Niekedy minútka ticha napovie viac

než jedno slovo.

Janko B.

Online

Máme online 21 hostí Designed by:

Je možné žiť bez jedla? - vložené 25.1.12 PDF Tlačiť E-mail
Je tu opäť článok od nášho priateľa Ivana Björna. Jeho životné, duchovné skúsenosti, môžu nás inšpirovať. Verím, že aj tento jeho článok vám prinesie nové informácie, rady, inšpirácie k ďalším vaším krokom po ceste svetla.


Je možné žiť bez jedla?My ľudia žijeme v strachu. Na to, aby nás tí, ktorí majú záujem na tom, aby sme žili v strachu a v strachu nás držali, majú dva hlavné prostriedky. Prvé je kontrolovanie a potláčanie sexuality a druhé je závislosť na strave a strach zo smrti.

Máme medzi sebou mnoho duchovne osvietených, ale ruku na srdce. Ak by ste videli čierne rubriky v správach, že sa neurodilo dostatok obilnín a hrozí hlad, ako by ste sa zachovali? Ako by sa zachovala zdrvujúca väčšina nás? Nastala by panika, rabovanie jedla a v obchodoch by na nás zívali prázdne police. Zrazu by sme boli ochotní za kúsok chleba platiť zlatom v nádeji, že zajtra to bude lepšie. Kam by sa vtedy podel prítomný okamžik? A ak by sme mali posledný kúsok chleba, dali by sme ho niekomu, kto ho potrebuje viac ako my? Alebo by sme sa báli, že neprežijeme a tak upadli do náručia strachu?

František z Assisi povedal, pozrite sa na ľalie, nič nerobia a akú nádheru vedia ukázať.
V Hovoroch s Bohem od Neale Donald Walsch sa jasne píše, že my už máme všetko, všetko je do nás vložené a preto nám nič nemôže chýbať, okrem toho nemusíme pre to, aby sme žili nič robiť. Ako sa to zhoduje s našimi strachmi? S našimi automatickými pudovými reakciami?

Sú na svete ľudia, ktorí žijú z Prány. Prána je všade okolo nás a v nás, ale na to, aby sme z nej mohli čerpať, treba mať jasný zámer. Videl som osvietených a videl som iných, ktorí žili tak, že ochoreli a dostali z toho paniku a v tej panike našli riešenie, a to cez 21 dňový pôst sa dopracovali k životu z Prány. A zasa druhí, ktorí sa o to pokúšali podľa príkladu tých, ktorým sa to podarilo a doplatili na to životom. 21 dní bez jedla, to je poriadna pliaga. Rozhodne sa to nezhoduje s myšlienkami o jednoduchom živote, ale skôr s myšlienkou o tom, že ak dáš výkon tak sa dostaví odmena = možno.....

Prána je všetko oživujúca sila = LÁSKA = BOH. Z vlastných skúseností som prišiel na to, že sa netreba pôstiť. V prvom rade treba v sebe prekonať stav strachu a strach zo smrti. V druhom rade treba pochopiť, že zlo a dobro neexistuje, ale že sú to polarity tej istej mince. Týmto postojom sa človek dostane mimo časovej línie, lebo neposudzuje dobro a zlo udalosti. Tým nadobúda vlastnú harmóniu a namiesto afirmácií o hojnosti v materiálnom svete mu stačí vysloviť JA SOM, tým pádom sa vzdáva bojazlivého riadenia svojho života, ale žije v prúde ŽIVOTA, v prúde Vesmírnej Inteligencie bez očakávaní. Vtedy je napojený skutočne na ZDROJ. Takto sa človek naučí žiť mimo času, lebo žije v prítomnom okamžiku v tu a teraz, v absolútnej harmónii so svojim Vyšším Ja.

A teraz, keď je už takto ďaleko, tak je načase preprogramovať svoje bunky. Ja som to robil a robím tak, že som mojim bunkám, môjmu telu povedal, ako nesmierne ho milujem a chcem pre moje telo len to najlepšie. A tak mojim bunkám vyšlem zo srdcovej čakry signál, aby jedli Svetlo = Pránu. Pri tom sa nepôstím. A funguje to aspoň u mňa. Mám nesmierne vitálne telo a jem pozemskú stravu minimálne, pri tom však necítim hlad. Nejem pravidelne, ale jem intuitívne. To znamená, že všetky zvyky a predstavy som vymazal. Viem kedy sa mám najesť a koľko si mám dať na tanier. To znamená, že niekedy som bez jedenia 18 hodín a potom trochu zjem bez hltania, pretože nie som vyhladovaný. Pochopil som aj to, že Ježiš sa nepôstil 40 dní, lebo nejedol zemskú stravu, ale jedol Pránu. Mňa sa ľudia pýtajú, že čo som robil, keď som tak schudol. Okrem nadobudnutia vlastnej harmónie je to Prána. Ja nejem menej preto, aby som chudol, alebo sa pôstil, ale preto, lebo moje bunky vedia, že existuje lepšia strava, ako tá pozemská, lebo som ich tak naprogramoval. Ja nemám žiaden časový horizont vzhľadom na absolútne sa odtrhnutie od jedla. Keď to bude zajtra, alebo za rok, alebo za viacero rokov, mne na tom nezáleží. Mne tu ide o skúsenosť, vedomosť, možnosť toho, že keď nebude dostatok jedla, tak sa nebudem správať pudovo, ale prejdem na Pránu úplne.

Moja strava z Prány sa prejavuje aj tak, že nespím 8 h za noc, ale iba 6 h a ostatok premeditujem. Proste z mála jedenia sa cítim úplne prejedený a toto sa celý čas stupňuje k menej a menej, zriedkavejšiemu a zriedkavejšiemu stravovaniu.
Toto je aj dobrý tréning pre flexibilné prispôsobovanie sa svojmu vnútru a odďaľovanie sa od návykov a predstáv v živote. Je to cesta k absolútnej slobode a tvoreniu seba samého zo slobody a to v prítomnom okamžiku a to podľa najvyššej myšlienky o sebe samom.....  

Zo skúseností Ivana Björna

Napísal Ivan Björn 22.1.12


Pre http://gaia2010.sk/ napísal Ivan Björn . Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4


Posolstvo jednorožcov – január 2012

Milovaní priatelia. Sme naplnení šťastím, že spoločne začíname tvoriť novú realitu lásky. Realitu, o akej človek zatiaľ len sníval. Každý váš krok, aj keď nesmelý, dáva ľudstvu väčšiu nádej ukotviť bezpodmienečnú lásku nie len v srdci, ale aj vo vašej spoločnosti.

Smejte sa, radujte sa, tancujte, spievajte.  Matka Zem – Gaia vstúpila s vami do vyšších vibrácií. Dáva vám ešte viac lásky. Uvoľnili sa ďalšie energie, ktoré vám dokážu pomôcť v prekonaní vašich osobných prekážok. Všetko teraz záleží len na vašom chcení. Zmenil sa aj váš časopriestor. Ste v Tu a teraz. Všetko sa odohráva ihneď. Ak  žijete so strachom, tak to sa znásobuje a tvorí sa naďalej.  Pokiaľ  s láskou, tak to sa vám tvorí, premieta sa do vášho bytia.

Nebojte sa tvoriť cez lásku. Prijmite zodpovednosť za vašu existenciu v láske a nečakajte, že to niekto za vás vyrieši. „Niekto“,  vám môže radiť, našepkávať, dávať vám energiu, silu aby ste to urobili, dokázali prekonať postupne všetky vaše prekážky. Nakoniec ten prvý krok aj tak ostane len a len na vás.

Ako môžete získať energiu lásky jednoduchým spôsobom? Už sme vám to napísali, ale zopakujeme vám to s radosťou. Smejte sa od srdca, spontánne a často. Vibrácia smiechu prechádza od srdca cez celé telo, nevynechá ani jednu bunku. Rovnako prežiari vaše čakry a auru. Spontánna láskyplná radosť, vám dodá silu ďalej pokračovať a zároveň vás aj ochráni pred nízkymi vibráciami. Tanec a spev sú partneri a dokážu vás nie len očistiť, nabudiť, ale aj chrániť. Pokiaľ sa chcete naučiť niečo nové, krásne a hlavne užitočné, využite možnosť absolvovať semináre, kurzy intuitívneho tanca a vytvorte si tanečné ale aj mantrické kruhy.  Budú to vaše ostrovy bezpodmienečnej lásky, kde vždy nájdete silu na prekonanie vašich transformačných prekážok.

V tomto roku 2012, bude veľmi dôležité, aby ste prekonali strach z emócií a rozprávali o svojich pocitoch. Nie je to egoistické ak niekomu poviete aj to, čo vás zarmucuje, ťaží. Aspoň sa dozviete, čo môžete od neho očakávať, otvoria sa vám oči, odložíte si okuliare zvané ilúzia. Vieme, pravda niekedy bolí, ale to len preto, nakoľko obsahuje veľa vašich očakávaní. Tie tak tiež treba poslať preč. Bezpodmienečná láska neobsahuje žiadne ilúzie, ani očakávania. Je to stav srdca, kedy dávate ale aj prijímate rovnakú kvalitu lásky. Ak je to inak, vzniká disharmónia.

Určite ste zistili, že pozitívne zmeny sa dejú okolo vás aj v iných oblastiach. Možno máte väčšiu chuť na čaj, zeleninu, ovocie, polievky na čistú obyčajnú vodu. To znamená, že ste postúpili ďalej v komunikácii s dušou. Lepšie cítite jej potreby a takouto formou rýchlejšie vyplavujete zo seba nežiaduce veci.  Podvedome prečisťujete vlastný telesný chrám. Je to veľmi potrebné, s ohľadom na vašu energetickú krištalickú mriežku, energetický chrám, ktorá sa tak tiež zmení, ak budete dostatočne prečistení.

Každá zmena vo vás prináša nové možnosti rýchlejšieho napredovania. Pokiaľ ste už absolvovali kurzy Reiki, Shamballa a podobné,  využívajte ich potenciál čím viac vo svoj prospech. Dostali ste ich ako pomôcky, urýchľovače v transformačnom procese. Čím častejšie ich budete používať, tím rýchlejšie sa zbavíte negatívnych  nánosov minulosti, pocítite a pochopíte potreby vášho Vyššieho Ja, uvoľníte staré myšlienkové formy, psychické bloky, vyliečite rany duše. O to rýchlejšie si spomeniete na vaše minulé životy, životný plán, odkiaľ ste, prečo ste tu, aké nadania máte. Niektorí z vás za posledné mesiace začali tvoriť úžasným spôsobom. Robia to, čo doteraz nerobili. Vedeli, že by mali niečo robiť, no nevedeli čo a ako. Bola to ako hmla, ktorá sa zrazu rozplynula a do ich života vstúpilo nové svetlo.

Práve tento úspech, malý vzostup im umožnil sa zbaviť ďalšieho stresu v ich existenciách. Oveľa väčšími dúškami prijímajú svetlo poznania, prekonávajú už zabudnuté, veľmi hlboko uložené traumy, posledné skúšky pred vzostupom. Rovnako aj vy milovaní priatelia, zbavte sa stresu, nestrebávajte ho do seba. Ak máte nejaký problém, dajte si otázku, čo mi tento problém naznačuje, kam ma vedie? Buďte k sebe úprimný a prijmite odpoveď ktorá k vám prichádza. V týchto prípadoch môžete na pomoc volať aj nás, vašich duchovných pomocníkov, anjelov, archanjelov, strážneho anjela, vesmír, Gaiu. Určite vám pošepkáme, naznačíme, pošleme vám niekoho, aby vám poradil. Alebo si otvorte nejakú duchovnú knihu intuitívne na nejakej strane, kde nájdete slovo, vetu, myšlienku, ktorá vám pomôže.

Niektorí z vás máte doma aj iných pomocníkov. Poďakujte sa im za ich bezpodmienečnú lásku, ktorú vám dávajú. Sú rovnako vašimi učiteľmi. Ukazujú vám, ako na to. Neviete o ktorých pomocníkov vám teraz hovoríme? Sú to vaši milovaní štvornohí priatelia, speváci najkrajších árií. Je im to jedno či máte dobrú, alebo zlú náladu. Rovnako vás milujú stále v Tu a Teraz.

Nakoniec sa chceme poďakovať všetkým dušičkám, ktoré prakticky využívajú našu energiu na liečenie. Robíte nám radosť. Pracujte s ňou stále, využívajte ju aj v maličkostiach. Viete veľmi dobre, že vtedy pracujeme spoločne. Sme ako jedna veľká rodina. Tešíme sa na naše opätovné stretnutia s vami či už v meditáciách, alebo priamo, ktorí ste nastúpili na vyšší stupeň videnia.

Milujeme vás priatelia.{phocadownload view=youtube|url=http://www.youtube.com/watch?v=oxYHMbNIhPw&feature=related}


Posolstvo jednorožcov – január 2012


Milovaní priatelia. Sme naplnení šťastím, že spoločne začíname tvoriť novú realitu lásky. Realitu, o akej človek zatiaľ len sníval. Každý váš krok, aj keď nesmelý, dáva ľudstvu väčšiu nádej ukotviť bezpodmienečnú lásku nie len v srdci, ale aj vo vašej spoločnosti.

Smejte sa, radujte sa, tancujte, spievajte.  Matka Zem – Gaia vstúpila s vami do vyšších vibrácií. Dáva vám ešte viac lásky. Uvoľnili sa ďalšie energie, ktoré vám dokážu pomôcť v prekonaní vašich osobných prekážok. Všetko teraz záleží len na vašom chcení. Zmenil sa aj váš časopriestor. Ste v Tu a teraz. Všetko sa odohráva ihneď. Ak  žijete so strachom, tak to sa znásobuje a tvorí sa naďalej.  Pokiaľ  s láskou, tak to sa vám tvorí, premieta sa do vášho bytia.

Nebojte sa tvoriť cez lásku. Prijmite zodpovednosť za vašu existenciu v láske a nečakajte, že to niekto za vás vyrieši. „Niekto“,  vám môže radiť, našepkávať, dávať vám energiu, silu aby ste to urobili, dokázali prekonať postupne všetky vaše prekážky. Nakoniec ten prvý krok aj tak ostane len a len na vás.

Ako môžete získať energiu lásky jednoduchým spôsobom? Už sme vám to napísali, ale zopakujeme vám to s radosťou. Smejte sa od srdca, spontánne a často. Vibrácia smiechu prechádza od srdca cez celé telo, nevynechá ani jednu bunku. Rovnako prežiari vaše čakry a auru. Spontánna láskyplná radosť, vám dodá silu ďalej pokračovať a zároveň vás aj ochráni pred nízkymi vibráciami. Tanec a spev sú partneri a dokážu vás nie len očistiť, nabudiť, ale aj chrániť. Pokiaľ sa chcete naučiť niečo nové, krásne a hlavne užitočné, využite možnosť absolvovať semináre, kurzy intuitívneho tanca a vytvorte si tanečné ale aj mantrické kruhy.  Budú to vaše ostrovy bezpodmienečnej lásky, kde vždy nájdete silu na prekonanie vašich transformačných prekážok.

V tomto roku 2012, bude veľmi dôležité, aby ste prekonali strach z emócií a rozprávali o svojich pocitoch. Nie je to egoistické ak niekomu poviete aj to, čo vás zarmucuje, ťaží. Aspoň sa dozviete, čo môžete od neho očakávať, otvoria sa vám oči, odložíte si okuliare zvané ilúzia. Vieme, pravda niekedy bolí, ale to len preto, nakoľko obsahuje veľa vašich očakávaní. Tie tak tiež treba poslať preč. Bezpodmienečná láska neobsahuje žiadne ilúzie, ani očakávania. Je to stav srdca, kedy dávate ale aj prijímate rovnakú kvalitu lásky. Ak je to inak, vzniká disharmónia.

Určite ste zistili, že pozitívne zmeny sa dejú okolo vás aj v iných oblastiach. Možno máte väčšiu chuť na čaj, zeleninu, ovocie, polievky na čistú obyčajnú vodu. To znamená, že ste postúpili ďalej v komunikácii s dušou. Lepšie cítite jej potreby a takouto formou rýchlejšie vyplavujete zo seba nežiaduce veci.  Podvedome prečisťujete vlastný telesný chrám. Je to veľmi potrebné, s ohľadom na vašu energetickú krištalickú mriežku, energetický chrám, ktorá sa tak tiež zmení, ak budete dostatočne prečistení.

Každá zmena vo vás prináša nové možnosti rýchlejšieho napredovania. Pokiaľ ste už absolvovali kurzy Reiki, Shamballa a podobné,  využívajte ich potenciál čím viac vo svoj prospech. Dostali ste ich ako pomôcky, urýchľovače v transformačnom procese. Čím častejšie ich budete používať, tím rýchlejšie sa zbavíte negatívnych  nánosov minulosti, pocítite a pochopíte potreby vášho Vyššieho Ja, uvoľníte staré myšlienkové formy, psychické bloky, vyliečite rany duše. O to rýchlejšie si spomeniete na vaše minulé životy, životný plán, odkiaľ ste, prečo ste tu, aké nadania máte. Niektorí z vás za posledné mesiace začali tvoriť úžasným spôsobom. Robia to, čo doteraz nerobili. Vedeli, že by mali niečo robiť, no nevedeli čo a ako. Bola to ako hmla, ktorá sa zrazu rozplynula a do ich života vstúpilo nové svetlo.

Práve tento úspech, malý vzostup im umožnil sa zbaviť ďalšieho stresu v ich existenciách. Oveľa väčšími dúškami prijímajú svetlo poznania, prekonávajú už zabudnuté, veľmi hlboko uložené traumy, posledné skúšky pred vzostupom. Rovnako aj vy milovaní priatelia, zbavte sa stresu, nestrebávajte ho do seba. Ak máte nejaký problém, dajte si otázku, čo mi tento problém naznačuje, kam ma vedie? Buďte k sebe úprimný a prijmite odpoveď ktorá k vám prichádza. V týchto prípadoch môžete na pomoc volať aj nás, vašich duchovných pomocníkov, anjelov, archanjelov, strážneho anjela, vesmír, Gaiu. Určite vám pošepkáme, naznačíme, pošleme vám niekoho, aby vám poradil. Alebo si otvorte nejakú duchovnú knihu intuitívne na nejakej strane, kde nájdete slovo, vetu, myšlienku, ktorá vám pomôže.

Niektorí z vás máte doma aj iných pomocníkov. Poďakujte sa im za ich bezpodmienečnú lásku, ktorú vám dávajú. Sú rovnako vašimi učiteľmi. Ukazujú vám, ako na to. Neviete o ktorých pomocníkov vám teraz hovoríme? Sú to vaši milovaní štvornohí priatelia, speváci najkrajších árií. Je im to jedno či máte dobrú, alebo zlú náladu. Rovnako vás milujú stále v Tu a Teraz.

Nakoniec sa chceme poďakovať všetkým dušičkám, ktoré prakticky využívajú našu energiu na liečenie. Robíte nám radosť. Pracujte s ňou stále, využívajte ju aj v maličkostiach. Viete veľmi dobre, že vtedy pracujeme spoločne. Sme ako jedna veľká rodina. Tešíme sa na naše opätovné stretnutia s vami či už v meditáciách, alebo priamo, ktorí ste nastúpili na vyšší stupeň videnia.

Milujeme vás priatelia.


Správu prijal: Ján Bálint 3.1.2012

Pre http://gaia2010.sk/ napísal Ján Bálint. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4


Posolstvo jednorožcov – január 2012

Milovaní priatelia. Sme naplnení šťastím, že spoločne začíname tvoriť novú realitu lásky. Realitu, o akej človek zatiaľ len sníval. Každý váš krok, aj keď nesmelý, dáva ľudstvu väčšiu nádej ukotviť bezpodmienečnú lásku nie len v srdci, ale aj vo vašej spoločnosti.

Smejte sa, radujte sa, tancujte, spievajte.  Matka Zem – Gaia vstúpila s vami do vyšších vibrácií. Dáva vám ešte viac lásky. Uvoľnili sa ďalšie energie, ktoré vám dokážu pomôcť v prekonaní vašich osobných prekážok. Všetko teraz záleží len na vašom chcení. Zmenil sa aj váš časopriestor. Ste v Tu a teraz. Všetko sa odohráva ihneď. Ak  žijete so strachom, tak to sa znásobuje a tvorí sa naďalej.  Pokiaľ  s láskou, tak to sa vám tvorí, premieta sa do vášho bytia.

Nebojte sa tvoriť cez lásku. Prijmite zodpovednosť za vašu existenciu v láske a nečakajte, že to niekto za vás vyrieši. „Niekto“,  vám môže radiť, našepkávať, dávať vám energiu, silu aby ste to urobili, dokázali prekonať postupne všetky vaše prekážky. Nakoniec ten prvý krok aj tak ostane len a len na vás.

Ako môžete získať energiu lásky jednoduchým spôsobom? Už sme vám to napísali, ale zopakujeme vám to s radosťou. Smejte sa od srdca, spontánne a často. Vibrácia smiechu prechádza od srdca cez celé telo, nevynechá ani jednu bunku. Rovnako prežiari vaše čakry a auru. Spontánna láskyplná radosť, vám dodá silu ďalej pokračovať a zároveň vás aj ochráni pred nízkymi vibráciami. Tanec a spev sú partneri a dokážu vás nie len očistiť, nabudiť, ale aj chrániť. Pokiaľ sa chcete naučiť niečo nové, krásne a hlavne užitočné, využite možnosť absolvovať semináre, kurzy intuitívneho tanca a vytvorte si tanečné ale aj mantrické kruhy.  Budú to vaše ostrovy bezpodmienečnej lásky, kde vždy nájdete silu na prekonanie vašich transformačných prekážok.

V tomto roku 2012, bude veľmi dôležité, aby ste prekonali strach z emócií a rozprávali o svojich pocitoch. Nie je to egoistické ak niekomu poviete aj to, čo vás zarmucuje, ťaží. Aspoň sa dozviete, čo môžete od neho očakávať, otvoria sa vám oči, odložíte si okuliare zvané ilúzia. Vieme, pravda niekedy bolí, ale to len preto, nakoľko obsahuje veľa vašich očakávaní. Tie tak tiež treba poslať preč. Bezpodmienečná láska neobsahuje žiadne ilúzie, ani očakávania. Je to stav srdca, kedy dávate ale aj prijímate rovnakú kvalitu lásky. Ak je to inak, vzniká disharmónia.

Určite ste zistili, že pozitívne zmeny sa dejú okolo vás aj v iných oblastiach. Možno máte väčšiu chuť na čaj, zeleninu, ovocie, polievky na čistú obyčajnú vodu. To znamená, že ste postúpili ďalej v komunikácii s dušou. Lepšie cítite jej potreby a takouto formou rýchlejšie vyplavujete zo seba nežiaduce veci.  Podvedome prečisťujete vlastný telesný chrám. Je to veľmi potrebné, s ohľadom na vašu energetickú krištalickú mriežku, energetický chrám, ktorá sa tak tiež zmení, ak budete dostatočne prečistení.

Každá zmena vo vás prináša nové možnosti rýchlejšieho napredovania. Pokiaľ ste už absolvovali kurzy Reiki, Shamballa a podobné,  využívajte ich potenciál čím viac vo svoj prospech. Dostali ste ich ako pomôcky, urýchľovače v transformačnom procese. Čím častejšie ich budete používať, tím rýchlejšie sa zbavíte negatívnych  nánosov minulosti, pocítite a pochopíte potreby vášho Vyššieho Ja, uvoľníte staré myšlienkové formy, psychické bloky, vyliečite rany duše. O to rýchlejšie si spomeniete na vaše minulé životy, životný plán, odkiaľ ste, prečo ste tu, aké nadania máte. Niektorí z vás za posledné mesiace začali tvoriť úžasným spôsobom. Robia to, čo doteraz nerobili. Vedeli, že by mali niečo robiť, no nevedeli čo a ako. Bola to ako hmla, ktorá sa zrazu rozplynula a do ich života vstúpilo nové svetlo.

Práve tento úspech, malý vzostup im umožnil sa zbaviť ďalšieho stresu v ich existenciách. Oveľa väčšími dúškami prijímajú svetlo poznania, prekonávajú už zabudnuté, veľmi hlboko uložené traumy, posledné skúšky pred vzostupom. Rovnako aj vy milovaní priatelia, zbavte sa stresu, nestrebávajte ho do seba. Ak máte nejaký problém, dajte si otázku, čo mi tento problém naznačuje, kam ma vedie? Buďte k sebe úprimný a prijmite odpoveď ktorá k vám prichádza. V týchto prípadoch môžete na pomoc volať aj nás, vašich duchovných pomocníkov, anjelov, archanjelov, strážneho anjela, vesmír, Gaiu. Určite vám pošepkáme, naznačíme, pošleme vám niekoho, aby vám poradil. Alebo si otvorte nejakú duchovnú knihu intuitívne na nejakej strane, kde nájdete slovo, vetu, myšlienku, ktorá vám pomôže.

Niektorí z vás máte doma aj iných pomocníkov. Poďakujte sa im za ich bezpodmienečnú lásku, ktorú vám dávajú. Sú rovnako vašimi učiteľmi. Ukazujú vám, ako na to. Neviete o ktorých pomocníkov vám teraz hovoríme? Sú to vaši milovaní štvornohí priatelia, speváci najkrajších árií. Je im to jedno či máte dobrú, alebo zlú náladu. Rovnako vás milujú stále v Tu a Teraz.

Nakoniec sa chceme poďakovať všetkým dušičkám, ktoré prakticky využívajú našu energiu na liečenie. Robíte nám radosť. Pracujte s ňou stále, využívajte ju aj v maličkostiach. Viete veľmi dobre, že vtedy pracujeme spoločne. Sme ako jedna veľká rodina. Tešíme sa na naše opätovné stretnutia s vami či už v meditáciách, alebo priamo, ktorí ste nastúpili na vyšší stupeň videnia.

Milujeme vás priatelia.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies. Pre viac informácií o cookies a o možnostiach ako ich vymazať nájdete tu.

Potvrdením súhlasíte s používaním cookies na tejto web stránke.

EU Cookie Directive Module Information